Timo Tolkki je znovu v Mexiku šťastný: prý se mu tam lidé klání a z policie už nemá obavy

Jistě jste zaznamenali, že se finskému hudebníkovi Timu Tolkkimu často mění nálada. Díky tomu manžel Dominiky Gottové je považován za složitou osobnost.

Muzikant už více než rok žije v Mexiku, kde si ale dlouho myslel, že po něm jsou místní policisté. Dokonce uvažoval, že ho chtějí zabit. Nyní se ale všechno změnilo a Mexiko se stalo pro Tima novým domovem.

Zdroj: Youtube

Prý ho lidé už mají rádi, poznávají na ulici a jsou na Tolkkiho milí. Je ale jen otázkou, kdy tato idylka skončí.

Finovi se totiž často mění názory. Jednou může tvrdit, že Dominika Gottová je jeho životní láskou, a už za krátkou dobu se fotí po boku mexických krásek a říká, že s Mistrovou dcerou skoncoval.

Zdroj: discogs.com

Není proto divu, že si Timo na život v Mexiku nedávno stěžoval a prý se jednalo o noční můru.

„Musím se odsud okamžitě dostat,“ vylekaně psal finský kytarista, který chtěl odletět zpět do Prahy, ale neměl peníze na letenku.

Zdroj: Youtube

Říkal, že má problémy s místní policii, která je údajně agresivní a mají u sebe zbraně. Tolkki dodal, že ho dokonce jednou zatkli a bojí se, že skončí za mřížemi.

Zdroj: sip.denik.cz

Po několika týdnech se všechno ale změnilo. Fin tvrdí, že Mexiko je úžasné a lidé jsou velice milí. „Když se jdu projít, každý mě na ulici zdraví a někteří se přede mnou i dokonce klaní,“ napsal Timo na sociálních sítích.

Zdroj: Youtube

Z jeho slov se dá poznat, že si daleko od své rodné země našel nové přátele, kteří mu rádi pomůžou, i když bohatstvím zrovna neoplývají. Tolkki totiž řekl, že Mexičané jsou sice chudí, ale nemají to ve svých očích.

PSALI JSME: VÍTĚZ MASTERCHEFU ROMAN STAŠA DOSTAL POZITIVNÍ TEST NA COVID-19

Share