“To, co předvádějí naši vládní činitelé, nestojí za moji energii”: Bára Hrzánová se přímo vyjádřila o politiky

56letá česká herečka Bára Hrzánová se rozhodla vyjádřit o dnešní vládě, která mění opatření proti koronaviru každý týden. Herečka měla rozhovor s portálem Super, během kterého nebrala žádné servítky.

Bára Hrzánová/Zdroj: youtube.com

Bára uvedla, že je prudký člověk a také řízený cholerik a dlouhodobě nadávala dnešní vládu, ale v polovině prosince jen se směje. “To, co předvádějí naši vládní činitele, nestojí za moji energii a můj hněv,” uvedla herečka.

Hrzánová je nejenom známá herečka, ale i dobrá zpěvačka. Přesně zpívání pomáhá Báře vydělávat během epidemii. Také herečka během pandemii se svými kolegy ze skupiny Condurango projezdila celé Česko, kde navštívila velké množství domovů důchodců a seniorských klubů.

Bára Hrzánová, skupina Condurango/Zdroj: youtube.com

Momentálně žádnou možnost hrát v divadle Bára nemá, kvůli tomu pojede do Mikulova, kde proběhne Cigan Tour. Podle její slov proběhne v domovech seniorů a také v domově pro mentálně postižené.

Herečka se svým manželem momentálně děla všechno, aby vydělat. “Děláme, co můžeme, a hlady zatím neumíráme. Nás nedostanou,” ukončila Hrzánová.

Bára Hrzánová/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: HEREC JOSEF ABRHÁM SE BOJÍ OPOUŠTĚT DOMOV: DOKONCE SE PRÝ VYHÝBÁ VYCHÁZKÁM NA ZAHRADU

PŘIPOMINAME: ROZCHOD ZNÁMÉ HEREČKY: S KÝM JE MOMENTÁLNĚ KRÁSNÁ SÁRA AFFAŠOVÁ

Share