To, co vidíte na obrázku, vám řekne, jakým způsobem si stanovujete své životní priority

V našem životě je velmi důležité si stanovit ty správné priority. Lidské síly bohužel nejsou neomezené. Když rozdělíme všechno na primární a sekundární, zvládáme každodenní úkoly mnohem jednodušeji.

Zdroj:mandru.org

To platí obecně i pro přístup k životu. Někteří lidé dávají přednost budování kariéry a jsou pro ni ochotni obětovat svou rodinu a veškerý volný čas. Naopak, někdo se naopak zaměřuje na stabilitu rodiny.

Jsou také lidé, kteří hledají svobodu, aniž by se jakýmkoliv způsobem omezovali. Někdo je připraven kvůli milované osobě udělat všechno a někdo je přesvědčen, že pravda je nejdůležitější.

A jak si nastavujete své priority vy? Proveďte test a zjistěte. Nejdříve se musíte podívat na obrázek a odpovědět na to, co jste na něm viděli.

1. Přesýpací hodiny

Váš zdravotní stav je pro vás důležitý. Nechcete rychle zestárnout, nechcete nikoho a nic ztratit. Proto jste připraveni na mnoho věcí. To je vaše priorita. Ceníte všechno, co máte, někdy dokonce i na úkor zdravého rozumu. Bojujete s časem a často jste v tom velmi úspěšní.

2. Náušnice

Jste starostlivý člověk. Jste připraveni obětovat své zájmy, své materiální pohodlí, zájmy mnoha lidí a své zásady, abyste svým příbuzným zajistili pohodlný a šťastný život. Každý den neúnavně děláte vše pro dosažení tohoto cíle.

3. Koruna

Jste mocný a nekompromisní člověk a uznáváte pouze své zásady a své myšlenky. Jste si jisti, že jen vaše principy jsou ty jediné správné. Každý, kdo se s vámi snaží hádat vás dráždí a štve. Věříte, že lidé, kteří s vámi nesouhlasí, vám odporují jen kvůli jejich ambicím, zatímco vy nabízíte projekty ve prospěch všech.

4. Řetěz

Jste zajatcem své slušnosti. Pokud někomu něco slíbíte, budete to dodržovat, bez ohledu na to, jak je to pro vás a vaše blízké nepříjemné. Obětujete i své zdraví a práci, ale uděláte to, co jste slíbili. Vážíte si sebe a své slovo, a to je nejdůležitější věc ve vašem životě.

5. Prsten

Pocity jsou ve vašem životě velmi důležité. Žijete svým srdcem, ne svou myslí. Netolerujete bolest a zármutek blízkých a jste připraveni udělat jakékoli ústupky, aby vaše rodina byla šťastná. Často se obviňujete ze své špatné nálady a slabosti, ale můžete žít jen tak.

Share