Mnoho lidí si oblíbilo 6měsíční dívku a chtěli si ji adoptovat: ale když přišli na schůzku s holčičkou, utekli a nikdy se nevrátili

Adrianna a Jason Stewart žijí v malém americkém městečku West Jordan.

Zdroj:findimindi.ru

Manželé vždy snili o velké rodině, ale ani po porodu dvou dětí nebyly spokojené.

Naopak po konzultaci se Adrianna a Jason rozhodli adoptovat několik dalších dětí. Brzy už měli usmívajícího se Joshuu.

Potom Stewartové náhodou narazili na webu na fotku malé Marie.

Zdroj:findimindi.ru

Maria je rodák z Filipín. Ve věku šesti měsíců skončila v sirotčinci. V důsledku genetické poruchy se dívka narodila bez rukou a nohou. Ve všech ostatních ohledech bylo dítě zcela zdravé, ale její fyzická vada děsila případné adoptivní rodiče.

Adrianna a Jason Stewart se však nebáli. Naopak, když viděl obrázek dítěte na internetu, pár se do dívky doslova zamiloval. Po krátké rodinné radě pár neodkladně odletěl na Filipíny, aby si Marii adoptoval!

Zdroj:youtube.com

Dnes Adrianna připouští, že ona a Jason neměli tušení o všech obtížích, které čekají rodiče při výchově tak neobvyklého dítěte. Nicméně žena s úsměvem prohlašuje, že obrovská láska k dítěti překonala všechny potíže!

Zdroj:findimindi.ru

Manželé Stewartovi tvrdí, že jejich adoptivní dcera je naučila mnoha nesmírně důležitým věcem. Maria ukázala všem členům rodiny, jak si užívat každý den. Dívka se navíc ukázala být naprosto laskavým dítětem. Například vždy trvá na tom, že nejprve rodiče musí „nakrmit“ její plyšového medvídka a už potom ji.

Zdroj:findimindi.ru

Brzy se ukázalo: absence rukou a nohou nebrání dítěti dělat vše, co dělají běžné děti. Rodiče Marii samozřejmě museli hodně konzultovat s různými lékaři, včetně zubaře. Dnes však manželé Stewartové mají z úspěchů dítěte velkou radost!

Zdroj:findimindi.ru

S pomocí zařízení na jejích rukou a speciálního instrumentu Maria nezávisle jí, kreslí a pracuje na počítači. A díky starostlivým rodičům se dívka dokonce naučila plavat a jezdit na koni!

Zdroj:findimindi.ru

Bohužel poměrně nedávno Stewartova rodina utrpěla nečekaný zármutek. Malý Joshua, adoptivní syn manželů a starší bratr Marii, byl diagnostikován s akutní myeloidní leukémií. Po obdržení takových zpráv byli Adrianna a Jason v panice. Rodičům se pomohla vzpamatovat pouze podpora dětí!

Zdroj:findimindi.ru

Podle lékařů je šance dítěte na uzdravení 65 procent. Rodina však raději doufá v to nejlepší. Joshua nikdy není v nemocnici sám: jeho rodiče, bratři a sestry jsou vždy s ním. Malá Maria každý den přichází za svým bratrem a její pozitivní přístup pomáhá celé rodině!

Zdroj:findimindi.ru

Raději nemyslet negativně dopředu, pár věří, že všechno bude brzy v pořádku. Můžeme jen doufat, že se jejích naděje splní!

Jsou to velmi silní lidé s obrovským, milujícím srdcem!

Share