„Toulavý pes ležel a třásl se zimou“: Ale muž s laskavým srdcem dal mu dárek

Fernando Gabriel, který žije v Sao Paulu, šel po stanici metra se svým bratrem Felipe a najednou si všiml toulavého psa. Pes ležel na nástupišti a doslova se třásl zimou.

Felipe se zastavil a přímo před překvapeným Gabrielem se začal svlékat. Nejprve si sundal mikinu a potom tričko. Pak chlap vzal na sebe mikinu, ale tričko dal psovi.

Gabriel později řekl, že všechno se stalo tak rychle a nečekaně, že zpočátku nerozuměl, co se dějě. Kolemjdoucí také nerozuměli tomu.

Zdroj: storyfox.ru

Ale když si očití svědci uvědomili, proč se Felipe svléká, zastavovali se a začínali natáčet ho na své telefony. Jedno z videí dovolil Felipe zveřejnit na internetu a ono se objevilo na YouTube.

Chlap v rozhovoru přiznal, že na takovou pozornost nebyl připraven a nečekal, že si ho někdo všimne. Chtěl pomoct toulavému psovi a podělil se s ním o své oblečení.

Mimochodem, darované tričko bylo jeho oblíbené, ale Felipe žertem poznamenal, že psovi slučí mnohem víc.

Zdroj: storyfox.ru

Po nějaké době šli oba bratři znovu na stanici metra, kde viděli zvíře. Rozhodli se psa vzít si domu, ale bohužel ho nenašli. Felipe lituje, že v den, kdy ho viděl, neudělal pro psa víc.

Felipe je si jistý, že ačkoli jeden člověk nemůže změnit celý svět, je schopen pomoci svému bližnímu. A pro mnoho lidí může být jeho čin příkladem a inspirací, což je skvělé!

Share