„Nemůžu to vydržet“: Hvězda Ulice Andrej Hryc začal řešit poslední vůli, už napsal závěť

70 lety herec Andrej Hryc ve dnešní době má těžkou nemoc, která se stala osudnou zpěváku Karlu Gottovi. Má akutní leukémii.

Hvězda seriálu Ulice začal řešit poslední vůle. Má strach, že boj s nemoci prohraje, kvůli tomu napsal závěť.

.

Všichni ho znají jako Borise Nekonečného z seriálu Ulice. Ve dnešní době bojuje s akutní leukémii. Herec denně dostává transfuze krvi.

.

Hryc se nemůže léčit doma, a kvůli tomu je velmi smutný. “Mám se velmi dobře. Ale cítím se špatně. Denně jsem v nemocnici, a už to nemůžu vydržet. Cely měsíc nezvládnu vydržet i v hospodě”, – řekl herec.

.

Kvůli karanténě, a všem opatřením proti koronaviru, herec je stále v nemocnici sám. Nemohou ho navštívit ani dcera Wanda, ani manželka Veronika.

.

“Denně ležím v nemocnici. Denně se dívám na televizi. Doktoři mi nařídili hodně spát, snažím se to dělat”, – řekl Hryc.

“Hodně myslím na mého zesnulého syna Huga, který tragicky zemřel. Napsal jsem scénář pro případ brzkého setkání s nim. Nazval jsem ho last will(poslední vůle. Zda se mi, že jsem připraven na nejhorší”, – šokoval Hryc.

.

Andrej nevěděl o své nemoci na začátku. Za dva týdny zjistil, že často je velmi unavený, ale k doktoru nechtěl jít. Potom mu otekla noha, potom ruka, a jeho manželka Veronika ho donutila vyhledat lékaře.

.

“Po odběru krve, a zjištění výsledku, lékař poslal mého tatínka do nemocnice”, – řekla dcera Wanda. Tam lékaři potvrdili vážnou nemoc- akutní leukémii. Herec byl rychle hospitalizován.

Share