Tyto sestry byly považovány za ošklivé: Transformace jim doslova zabrala den

Stylisti mění život mnoha žen k lepšímu. Dnešní článek vám představí proměnu dvou hrdinek.

Jedná se o sestry, které byly celý život vnímány jako vybledlé a ošklivé. Nejmladší Dáša provozuje centrum hypotečních úvěrů, je jí 33. Starší, Káťa má 35 let. Je vážně nadšená tancem, ale její hlavní prací je pořádání výstav a dalších akcí.

 

Zdroj: youtube.com

 

Materiál pro práci, prázdné plátno, k stylistům šli připraveny na změnu. Dívky jsou velmi štíhlé, s aristokratickým postojem a dlouhými kostmi jako diamanty bez řezu. Dáša o své starší sestře říká, že se neobléká dobře. Nosí to, co nosí školačky. Ráda odhaluje přebytek, její ramena neustále trčí – až po spodní prádlo. To je vhodné pro mladé lidi, ne pro dospělé ženy.

Káťa na to jen pokrčí rameny: postava je dobrá, takže ji musí ukázat. Neméně odmítavě mluví o mladší: všechny hadry bez tváře, nemůžete rozlišit jeden od druhého. Matné šedé a modré barvy, úplně jako noční můra.

Co říká stylista Alexander

To, co vidí, je to, co říká. Myslel by si, že Káťa vypadá jako tanečnice při tyči, kdyby nevěděl, jaký člověk ve skutečnosti je. Ale ve věku 35 let být mladý a oblékat se jako školačka je příliš.

 

Zdroj: youtube.com

 

Dáša se mu zdá být zaměstnankyní z kanceláře, pravděpodobně si na dovolenou vezme dokonce kufr s nudnými dokumenty.

 

Zdroj: youtube.com

 

Sestry – dva extrémy. Jedna je hvězda, druhá je modrá punčocha.

Ale Alexander věří, že dívky by se měly stát hodnými stylu, jít si navzájem příkladem. Je již neslušné zůstat negativním modelem.

 

Zdroj: youtube.com

 

Zdroj: youtube.com

 

Nejprve trénink módních dovedností

Dívky dostaly neobvyklý úkol: vybrat si navzájem oblečení podle vlastního vkusu. Očekávání obou byla zároveň pochmurná a skeptická.

 

Zdroj: youtube.com

 

Je dobré, že se navzájem zklamali tím nejlepším možným způsobem. Dáši se navrhované šaty líbily, usoudila, že to připomíná styl tanga.

 

Zdroj: youtube.com

 

Dáša obvykle nosí podobné šaty, má jich plný šatník, některé jsou úplně identické. Navíc se vždy jedná o složité střihy, které nelze porazit ani oživit – šály ani korálky se k nim nechodí.

 

Zdroj: youtube.com

 

Kateřina obecně vynikala, dokonce měla drobné šortky. Chápe, jak krátké jsou, a nosí je výhradně na legíny. Tam jsou také šaty.

 

Zdroj: youtube.com

 

Alexander se upřímně vyjádřil o šatníku: spalte ho. A kompletně sestavte nový. To, co je v dívčích skříních, nelze ředit, doplňovat a obecně nějak ukládat.

 

Zdroj: youtube.com

 

Zdroj: youtube.com

 

Zdroj: youtube.com

 

Zdroj: youtube.com

 

Co sestry udělaly

Začali jsme s vlasy Kateřiny. Křehké a bez živin, nerostou zpět. Bylo jí nabídnuto vlasy skrátit, učinila dobrou volbu a zaměří se na vetší objem. Drsné rysy vyžadovaly energický a odvážný makeup.

Také Dáša měla nahodilý makeup a kořeny vlasů ve špatném stavu, objem vůbec nepřišel. Rovněž se rozhodli, že jí účes zkrátí a dodají drzosti účesu radikálním střihem. „Přestaňte působit jako nudný člověk!“ řekl jí stylista Alexander.

 

Zdroj: youtube.com

 

Zdroj: youtube.com

 

Zdroj: youtube.com

 

Změny jsou působivé. Jasná odvážná Dáša, ženská a skromná Káťa – obě dostali to, co tolik potřebovali.

 

Zdroj: youtube.com

 

Zdroj: youtube.com

 

Zdroj: youtube.com

 

PSALI JSME: MODELKA CHTĚLA VYPADAT JAKO PANENKA BARBIE: ALE NĚCO SE ZVRTLO

PŘIPOMÍNÁME: KE STYLISTOVI PŘIŠLA DÍVKA S PLEŠATOSTÍ: JEJÍ NOVÝ LOOK JE PROSTĚ ZÁZRAK

 

Share