Tyto zvyky odhalí muže, který vás podvádí

Jak nevěrní muži se chovají v každodenním životě.

Zdroj: ukr.media

Psychologové zjistili, jaké mají zvyky muži, kteří neustále podvádějí. Pokuste se je sledovat a zjistit, zda váš partner vás podvádí nebo ne.

O víkendech neustále nemá čas

Zrádci čas od času mají různé důležité a naléhavé případy. Většinou se tyto případy objevují o víkendech. Zrádní muži tak skryjí svá dobrodružství před svými manželkami a partnerky. Měli byste být obzvláště opatrní, pokud souvisejí s cestami do jiného města.

Najednou se začne o sebe starat

Předcházejících pět let manželství jedl všechno, přibíral na váze a teď najednou začal sportovat, hubnout, správně jíst, oblékat se módně. S největší pravděpodobností má ženu, nebo v jeho pracovním týmu je někdo, koho má opravdu rád.

Nezvedá telefon a volá zpět později

S největší pravděpodobností je s jinou ženou, takže nezvedne telefon. Po chvíli zavolá zpět a začne říkat, že neviděl, neslyšel, zapomněl okamžitě zavolat, neměl čas atd.

Méně objímá

Zrádci velmi často přestávají objímat a dávat pusu svým manželkám a partnerkám. Je to z mnoha důvodů, ale nejdůležitější z nich je nedostatek přitažlivosti.

Zdroj: youtube.com

Má hesla všude kde je to možné

Pokud jste dříve mohli vzít telefon a zjistit, kdo mu napsal, tak teď má heslo. Totéž s počítačem a tabletem. Prostě nechce, aby jeho žena věděla o jeho špinavých tajemstvích.

Neustále se zdržuje v práci

S největší pravděpodobností nemá práci. Po práci jde na setkání se svou vášní a říká své ženě, že mu jeho šéf nedovolí jít domů. Toto můžete snadno zkontrolovat – stačí položit několik otázek týkajících se práce.

Celkem se stává tajnějším

Pokud předtím říkal své ženě, kam a proč jde, tak teď jde a nic neříká. I když se vrátí domů, sucho říká, že je všechno v pořádku.

PSALI JSME: MANŽELKA SE DOZVĚDĚLA O ZRADĚ SVÉHO MANŽELA: NEZVOLILA ROZVOD, ALE VELMI SKVĚLÝ ZPŮSOB POMSTY

PŘIPOMÍNÁME: MANŽEL JI OPUSTIL KVŮLI JEJÍ NADVÁZE: KDYŽ ZJISTILA, ŽE SE JEJÍ EX MANŽEL CHCE ZNOVU OŽENIT, ROZHODLA SE PŘIJÍT NA SVATBU A VYPADAT SKVĚLE

Share