“Uvidíme, co mě čeká”: Zákaz Milana Peroutky v televizi

30letý moderátor Milan Peroutka je známý nejenom fíky svým vysílání na televizi, ale i díky svým experimentům s imagem. Mladý moderátor moc často mění svůj účes.

Milan měl krátké vlasy, potom delší, pak se obarvil na světlou blond, což mu moc slušelo. Své účesy vždy sdílel svým fanouškům na Instagramu, ale jeho dnešní střih překvapil příznivci nejvíc.

Zdroj: blesk.cz

Momentálně si všechny vlasy nechal splést do copánků. Fotografii se svým netradičním účesem moderátor sdílel na sociálních sítích, ale i Snídaně s Novou také uvidělo jeho nový střih.

“Diváci se ale nemusejí bát, do televize to neprošlo. Posílal jsem jim fotku a přišla mi na to zprava, že je to sice precizní práce, ale do Snídaně ne. Tam mi copánky neprošly,” uvedl Milan.

Zdroj: instagram.com

Moderátor má celých 2 týdny bez žádného vysílání, a kvůli tomu si povolil takový zvláštní účes. Také Milan na televizi má problém i se svými delšími vlasy, a se svým vzhledem.

“Nastupovali jsme a Nikča měla tenisky, teď už dostává také podpatky. Já zatím nejsem kravaťák, ale i kostymérna se obměňuje, tak uvidíme, co mě čeká,” řekl moderátor, život kterého na televizi začal měnit.

Zdroj: tv.nova.cz

Share