Už máme za sebou semifinále pořadu MasterChef Česko: Diváci však se závěrem úterního show spokojeni nebyli

Včera večer, na TV Nova diváci znovu mohli sledovat všemi oblíbený pořád MasterChef 2020. Vlastně se rozhodovalo kdo zůstane v projektu, bojovat za titul MasterChef Česko 2020.

Zdroj: youtube.com

Jak vše probíhalo během první poloviny semifinále pořadu

V prvním testu museli soutěžící připravit svůj svou variantu jedinečného pokrmu z vybraných surovin porotou. „Bude to trochu osobní,“ upozornili porotce show.

Radek Kašpárek vše vybíral pro jedinou ženu na show, Pavlínu. Ona musela připravit nějaký originální pokr z velmi zvláštních surovin – z mořského ďase, morkové kosti a kaviáru.

Zdroj: youtube.com

Pro Romana vybral nástroje pro vaření Punčochař. Roman vařil jídlo ze zajíce, prasečí krve a kachních jater.

Poslední co pro soutěžicí bylo připraveno byli mušle, fenykly a fermentovaný citróny. Tuto sadu potracen vybíral Přemek Forejt, a dostalo se to Pavlovi.

 

Nejlépe se s první výzvou vyrovnal Roman a jako první se dostal do finále soutěže. A tak Pavlínu a Pavel bylo nucené jít do druhého kola soutěže.

Pavel soutěž opustil, diváci s tím nebyli spokojené.

Zdroj: youtube.com

Ve druhé výzvě Pavel soutěžil s Pavlínou. Jejich úkolem bylo připravit pokrm z profitrolů. Vše však nebylo tak jednoduché.

Pavel a Pavlína museli dělat crokembushy z profitrolu. „Je to klasický francouzský svatební dezert. Krásně a působivě vypadá s jemnou chutí, “ vysvětlil Kašpárek.

Zdroj: youtube.com

„To je ale skutečná dřina. Mám doopravdy velikánské štěstí, že jsem vyhrál první výzvu, “ takto komentoval druhou výzvu Roman.

Zdroj: youtube.com

Účastníci měli 90 minut na přípravu crockembouche. „Pavel si finále zaslouží víc,“ řekl Roman. Porota však definitivně rozhodla, Pavlína jde do finále a Pavel bude muset soutěž opustit.

Diváci samozřejmě ale nejsou spokojený s výsledky úterního show. Podle mnohých Pavlína se do finále dostala kvůli neustalému pláčí.

Zdroj: youtube.com

Share