“Už se skoro bojím chodit kamkoli s kýmkoli“: Jak to má po rozvodu s hokejistou Lucie Vondráčková

Lucie Vondráčková s Tomášem Plekancem májí společně dva syny, a to Matyáše a Adama. Až se od sebe odešli, tak jejich životy se změnili.

Zdroj: blesk.cz

Hokejista Plekanec se svou novou partnerkou Lucií Šafářovou za kratší dobu budou mít svého potomka. Zatímco Vondráčková nemá ani nový vztah. To ale objasnila tím, že nikoho nyní nehledá a na další vztah připlavená není. “ Až se objeví někdo fajn, tak to snad poznám,“ dodala Vondráčková.

Zdroj: blesk.cz

Luсie momentálně nikoho nechce. Má obavy s kamarády někam chodívat, dodala že to je těžké spíš pro kamarády, než pro ní. “Pro jejich opravdové partnerky to musí být hrůza,“ řekla Vondráčková.
V poslední době se setkávala Vondráčková především se sportovci, například s parkouristou Tomášem Zonygou nebo s hokejistou Markem Peksou.

Zdroj: cs.wikipedia.org

Momentálně byvalý pár pry zůstal v dobrém vztahu i když tomu tak vždy nebylo. V chvíli, jak Lucie dozvěděla, že nová polovička Plekance je těhotná, tak moc radostná nebyla. Ted¨ ale vypadá, že s časem to ji ulevilo.

Zdroj: blesk.cz

Zpěvačka svěřila, že teď má synové na prvním místě. Dodala, že byla v období rozvodu vyčerpaná a po rozvodu nemá sily hledat někoho nového.

Share