„Najednou se vše točí kolem naší malé lásky, najednou mám režim“: Monika Bagárová promluvila o tom, kdy se vrátí do pracovního procesu

Monika Bagárová celých 3 měsíce si užívá role matky. Má docela malo času pro sebe, ale stíhá svým životem pochlubit i na Instagramu.

Zdroj: sip.denik.cz

Od doby co potkala Makhmuda Muradova, byla jistá, že to je přesně ten, s kým chce založit rodinu. Tak tomu i stálo, ted¨ pár má malou dcerku Rumii, kterou plánovali delší dobu. Po porodu ale jejich život úplně se změnil.

Zdroj: instagram.com

Fanoušky na sociální sítí jsou zvědaví jak probíhá život Moniky, podle nej změnilo se dokonce vše. „Najednou se vše točí kolem naší malé lásky, najednou mám režim,“ svěřila Bagárová.

Zdroj: instagram.com

I když dcerka v noci moc nedává spat, Bagárová si užívá i to. Je radostná a před spánkem pokaždé čeká až se nastane ráno a bude zase mít den s dcerkou. „Ten její krásnej úsměv, vždy mi dá tolik energie, i když toho zas tak moc nenaspím,“ uvedla.

Zdroj: ahaonline.cz

Miminko je pro ni a navíc i pro celou rodinu na prvním místě. „Řekla bych, že teď už mi v životě nic nechybí jsem kompletní,“ popsala Monika.

Zdroj: instagram.com

Uvedla i to, že mateřskou dovolenou si moc dlouho mít nebude. Svěřila, že se brzo vrátí do práce a nejspíš je to důvod proč zamilovaná čerstvá maminka se těší na každou chvíli v rodině c malou Rumii.

Share