Uznávaná modelka nedávno oslavila 47. narozeniny: Stále však ma perfektní postavu

Simona Krainová měla oslavu svých 47. narozeniny, ale podle stavu její těla se to vůbec nedá říct. Však i vyjádření samotné modelky, ohledně její postavy, jsou dvojaké: na jednu stranu vypráví že ze její ideální postavou je tvrdá dřina, a potom povídá že občas si dopřeje pomoc specialistu. Tentokrát Simona potěšila fanoušky foto z dovolené, na kterém ukazuje svojí vypravovanou postavičku.

Zdroj: wikifeet.com

Modelka nevěnovala pozornost koronavirové pandemii a s radostí odjela na dovolenou do Itálie, a má z toho obrovskou radost. „Italové se řídí pravidlem Nežijeme proto, abychom pracovali… pracujeme tak, abychom stíhali žít… žít dobře,“ napsala na sociální sítě a přidala fotku v bikinách. Atraktivní bývala modelka aj ve svém věku vypada naprosto báječně.

Zdroj: wikifeet.com

Však modelka musi se udržovat v kondici, tak jak její tělo ji předci jen stalé krmi. To však znamená, že lide bývají občas na hvězdu velmi zlí: „To je reklama na plastiku?“ zeptal se kdosi naposledy. Ale Simona není žádná začátečnice v tomto byznysu, tudíž má jakousi imunitu proti takovým poznámkám, a neděla si z toho hlavu. Ona moc dobře ví co chce a za tím si také jde.

Zdroj: wikifeet.com

Share