V halence s duhou na Kate Middleton viděli skrytý význam

Reportéři Daily Mail uviděli skrytý význam na obrázcích na halence vévodkyně Kate z Cambridge na Pride of Britain Awards (výroční cena se uděluje Britům, kteří v obtížných situacích jednali odvážně nebo mysleli „out of the box“. Příslušné fotografie se objevily na webových stránkách publikace Daily Mail.

 

Zdroj: people.com

 

Během akce předala 39letá Kate Middletonová se svým manželem princem Williamem ocenění zaměstnancům britské Národní zdravotní služby (NHS).

 

Zdroj: mirror.co.uk

 

Měla na sobě černý oblek značky Smythe a modrou saténovou blůzu s malým duhovým vzorem, kterou vyrobila londýnská značka Lisou. Jeho cena je 250 liber (přibližně 7 550 korun). Svoji image navíc doplnila šperky od značky Spells Of Love.

 

Zdroj: cosmopolitan.com

 

Duha se údajně stala oficiálním symbolem podpory zaměstnanců NHS uprostřed pandemie koronaviru. Kate Middleton se tak svým oblečením rozhodla vyjádřit britským lékařům svůj respekt.

 

Zdroj: youtube.com

 

Na začátku října odborníci na módu Daily Mail uznali vévodkyni z Cambridge za nejmódnější celebritu na sociálních sítích. Status nejstylovějšího na Instagramu získala poté, co vyšla v černých společenských kalhotách se šipkami, světle modrém svetru, podlouhlém kostkovaném kabátu a tmavých podpatcích se špičatou špičkou.

 

Share