Školák nebyl přijat do zaměstnání kvůli věku: Ale teď mu dospělí zasílají své životopisy

Chlapec nebyl kvůli svému věku přijat do zaměstnání, ale nevzdal se a zahájil plán B. Víra v sebe pomohla chlapci splnit sen a stát se pýchou rodiny.

Zdroj: medialeaks.ru

Někdy se naše touhy úplně neshodují s možnostmi. Stává se, že kvůli snu je člověk připraven radikálně změnit svůj život.

Ve věku 14 let Mason Wright přesně ví, co od života chce, a rychle jde za svými cíli, píše agentura GMA. Chlapcův sen o jeho vlastním podnikání se stal skutečností: podařilo se mu otevřít vlastní restauraci v Gruzii.

Zdroj: medialeaks.ru

Ale Mason se nechce zastavit. „Chci, aby moje kavárny byly všude, stejně jako McDonald’s“, přiznal chlapec.

Mason se snažil najít práci, aby mohl postupně šetřit peníze na budoucí investice, ale všude mu odmitali. To není překvapující, protože je stále dítětem a v tomto věku je velmi těžké si najít práci.

Zdroj: youtube.com

„Pokaždé, když jsem šel do obchodu s potravinami, zeptal jsem se na volná místa. Ale bylo mi řečeno, že jsem příliš mladý. V tu chvíli jsem si uvědomil, že se sám mohu stát šéfem a nebudu pracovat pro někoho jiného,“​ řekl Mason.

Zdroj: medialeaks.ru

Mason udělal svůj první krok ke svému snu v roce 2017, kdy dostal svůj vlastní stánek s párky v rohlíku. Chlapec sekal trávníky, umýval auta, aby mohl investovat do podnikání.

„Naše rodina obětovala vše, aby ho podpořila, a udělali vše pro to, aby se jeho sen splnil,“ uvedla chlapcova sestra.

Zdroj: youtube.com

Pandemie ale zasáhla i Masonův malý podnik. Chlapec ani nepomyslel na to, že se vzdá. Díky úsilí rodiny získal kluk povolení pro obchodní funkci a otevřel dveře své první plnohodnotné restaurace.

Zdroj: medialeaks.ru

„Dělejte to, v čem jste dobří. Váš koníček může generovat příjem,“ tvrdí chlapec.

Sestra přiznala, že je hrdá na svého bratra. Jeho párky v rohlíku jsou velmi žádané.

Chlapec se skutečně stal šéfem, jak o tom snil, protože má svůj vlastní personál. Chlapec ale stále žije obvyklým životem školáka.

Zdroj: youtube.com

Share