V novém projektu je Dominika Býmová k nepoznání: Moc jí to však sluší

Slavna herečka, která slouho hrála roli servírky v seriálu Most, Dominika Bámová teď pravice na jinem projektu, a konkrétně hraje holi v muzikálu.

Zdroj: super.cz

Zdroj: super.cz

“ I já sama jsem se viděla v této paruje poprvé“ říká Dominika. „Myslela jsem si že vlastně zůstanu se svými vlasy, vždyť Soňa ve filmu byla brunetka.“ – takto herečka komentovala svůj obraz na poslední zkoušce muzikálu v Karlíně. Kostýmy na hercích samozřejmě budou ve stylu 60.let. Dominia řekla „Podle mě, v té době byla moc hezká móda pro ženy, to je fajn,“ a vůbec neskrývá že kostýmy se jí velmi líbí.

Zdroj: super.cz

Zdroj: super.cz

Také jsme nemohli upustit možnost optat se jí na její osobní živou. Ona se totiž loni provdala za svého dlouholetého přítele Ericha.

Zdroj: google.com

„Všechno je moc hezké, jen jsme se přes léto kvůli mým zkouškách a manželově práci tolik neviděli. Ale on mě v mé práci moc podporuje a těší se na představení,“ pověděla Dominika. Její rodina však nezůstala na karanténě doma, jako to udělala většina rodin v zemi. Dodala herečka svou zajímavou poznámku, co se týče využíti karantény –  „Mám pocit, že letošní rok je rokem miminek. Ale my ještě počkáme,“ s úsměvem dodala herečka.

Share