“Je mi upřímně líto, že vás musím zklamat”: První překvapující slova Ivany Gottové po dlouhých měsících mlčení

44letá vdova po legendárnímu zpěvákovi Karlu Gottu má rodinní mluvčí Anetu Stolzovou, pomoci které dlouhé měsíce komunikovala s lidmi. Dnes se rozhodla promluvit sama o autobiografické knize Karel Gott, která by měla vyjít na podzim.

Svým fanouškům sdílela, že vydání autobiografie je odloženo na neznámý termín. “Chci v té knize dostat svému závazku. Slíbila jsem manželovi, že ta kniha nebude jen textově ale i grafický nevšední a upřímná, jako byl Karlův život,” sdílela Ivana.

Zdroj: facebook.com

“Tak široké pojetí potřebuje hodně času, kterého se nám, i s ohledem na další projekty věnované mému manželovi, bohužel nedostává,” dodala Gottová.

“Je mi upřímně líto, že vás musím zklamat, když nyní oznámím, že jsme s mými spolupracovníky po dlouhé a zralé úvaze dospěli k nelehkému rozhodnuti, a to posunout vydání knihy na březen příštího roku,” řekla vdova.

Zdroj: facebook.com

Podle slov Ivany, celá autobiografická kniha o Karlu Gottovi bude unikátní. Gottová by moc chtěla, aby kniha byla perfektní nejprve pro její zesnulého manžela.

„Většinu fotografií, stejně jako obal publikace a její název spolu se všemi kapitolami, Karel schválil. Snímky se probíral ještě v září minulého roku, kdy už musel svůj čas trávit ponejvíce jen doma ve svém křesle či na lůžku,“ uvedla vdova legendárního zpěváka.

Zdroj: facebook.com

Share