V roce 2021 uspějí 5 znamení zvěrokruhu: O jaké znamení se jedna

Rok 2021 slibuje, že bude náročný i zajímavý.

Znamení zvěrokruhu / ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Astrologové mluví hodně o nadcházejícím boji Saturnu a Uranu, které ztělesňují staré a nové, minulost a budoucnost. Staré nevyhnutelně zmizí a uvolní místo novému, takže úspěch v novém roce bude doprovázen těmi, kteří jsou na straně nového.

VODNÁŘ

Znamení zvěrokruhu / ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Vodnáři jsou samozřejmě první uchazeči o úspěch. I když rok 2021 pro ně bude hodně těžký! Budou muset učinit osudová rozhodnutí a nést za vše odpovědnost – neexistuje žádná šance skrýt se za něčí záda. Dvojice Jupiter-Saturn vstoupí do souhvězdí Vodnáře v předvečer Nového roku a během dalších 11 měsíců ovlivní především zástupce tohoto znamení.

Už na Silvestra budou Vodnáři cítit touhu jít dál, dobývat své místo pod sluncem. Příliv optimismu a živosti přispěje k úspěchu v osobních projektech. Vodnáři budou schopni okouzlit a přesvědčit, podmanit posluchače a diváky svým charismatem.

Podnikateli, IT specialisté, programátoři, umělci, nezávislí pracovníci, novináři, spisovatelé, humoristé, blogeři tohoto znamení budou mnohem blíž ke štěstí než běžní zaměstnanci velkých týmů.

Obzvláště důležitá doba pro Vodnáře: 29. ledna, kdy v jejich znamení dochází ke spojení Slunce a Jupitera.

BLÍŽENCI A VÁHY

Znamení zvěrokruhu / ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Jupiter ve Vodnáři také příznivým větrem naplní plachty Blíženců a Váh. Jejich úspěch však může být méně nápadný, protože se nebude týkat obchodu, peněz a kariérního růstu, ale tvořivosti, studia, rozšiřování jejich obzorů a dosažení nové úrovně rozvoje.

Blíženci mohou doslova vyrůst, stát se zralejšími a moudřejšími, nechat se unést vážnými tématy, najít svou životní cestu a účel. Je to skvělý rok pro studium, výzkum, náboženské pronásledování. Na konci roku 2021 se změní a už nikdy nebudou stejné.

Znamení zvěrokruhu / ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Váhy budou schopny realizovat svůj tvůrčí potenciál. Napište nebo dokončete knihu, začněte publikovat svou práci na internetu a najděte si tam fanoušky. A dokonce i v takových profesích, jako je účetní nebo ekonom, mohou Váhy díky kreativnímu přístupu udělat kariéru nebo se stát odborníky na vysoké úrovni.

Obzvláště důležitý čas pro Blížence a ještě více pro Váhy: 15. října. V tento den bude Slunce a Jupiteru a budou mít navzájem příznivé aspekty.

BÝK A RAK

Znamení zvěrokruhu / ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Býk, zaměřený na kariéru nebo vytvoření rodiny, je docela schopný obojího. Jaké vlastnosti bude důležité ukázat? Vytrvalost (s tím to máte v pořádku) a víra v sebe i v kritických situacích (zde možná budete muset trochu zapracovat). Býk, který není připravená se omezovat a po neúspěchech pokračovat v cestě vpřed, mohou jen stěží počítat s úspěchem.

Znamení zvěrokruhu / ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Raci budou mít krátký, ale velmi slibný okamžik, kdy se může stát vše, co je zamýšleno. Je to 23. června 2021, kdy Jupiter krátce vstoupí do Ryb a udělá velký aspekt směrem ke Slunci. Pokud dobře se na to připravíte, pak je možné získat výhodnou nabídku nebo novou práci, změnit bydliště, zapsat se na univerzitu nebo splnit jiné své přání.

Znamení zvěrokruhu / ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: NOVÝ ROK 2021: JAK SI VYZDOBIT DOMOV, ABYSTE PŘILÁKALI POHODU

PŘIPOMÍNÁME: JAK SE ZMĚNÍ ŽIVOT ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU V ROCE 2021

Share