„Věkový rozdíl mezi nimi je 32 let“: Manželé vypadají spíše jako otec a dcera, ale je jim to jedno a jsou šťastní již 17 let

Manželé jsou šťastní v manželství a jsou si jisti, že našli své rodné duše.

Nyní má Carrie 44 let a Alan 76 let. Věkový rozdíl jim nebrání v tom, aby byli šťastní manželé již 17 let. Dívka začala chodit se svým budoucím manželem, když jí bylo 23 let.

Zdroj: instagram.com

V té době už měl Alan děti, které byly starší než jeho partnerka. Ale to nezabránilo vztahu páru. Říkají, že se okamžitě navzájem zamilovali. Na prvním rande oni mluvili celé hodiny a nemohli se navzájem odtrhnout.

Carrie říká, že i předtím chodila s muži, kteří byli mnohem starší než ona. Zároveň měl Alan poměr s dívkami mnohem mladší než on. Ale Carrie byla nejmladší ze všech.

Zdroj: instagram.com

Alanovy dcery přijaly manželství svého otce normálně, ale matka Carrie se s tím nemohla dlouho smířit. Ale později, když uviděla, jak muž s ní něžně zachází, se ona a další příbuzní uklidnili.

Trapné situace jsou běžné pro pár. Například při cestování si je často pletou s otcem a dcerou. Když Alan a Carrie říkají, že jsou manželé, lidé se velmi stydí.

Zdroj: instagram.com

Share