Velká smůla na rodinu Jandových: Martě někdo už podruhé naboural auto

Rodina Jandových dnes prožívá těžkou dobu. Už několik dnů mají velkou smůlu. Začal Petr Janda, penzion kterého spláchla povodeň. Jeho dceři Marte někdo naboural auto, už podruhé za 4 měsíce.

Zdroj: blesk.cz

Marta Jandová sdílela na Instagramu video, na kterém ukázala, jak nějaký neznámý rodič zdeformoval zadní část auta, a z místa nehody rychle odjel.

Zdroj: blesk.cz

“Tak teda moc děkuji za “zkrášlení” auta. Je to už podruhé za 4 měsíce. Někdo do mě nabourá, a radši ujede. SRAB! Ale ano, hlavně, že jsme všichni zdraví,” napsala k videu zpěvačka.

Fanoušky reagovali na to stejně jako Marta. Všichni byli rozhořčené. “Si delaj pr*del, ne? Hovada, fakt. Kdyby to alespoň nebylo tolik. Moje nervy,” napsala jedna fanynka.

Zdroj: blesk.cz

“Takové chování lidi nikdy nezvládnu pochopit. Stačilo by nechat alespoň lísteček za stěračem, a nahlásit na pojišťovnu,” okomentovala další žena.

Zdroj: blesk.cz

Ale Marta není jediná z rodiny Jandových, kdo dnes má problémy. Jejímu tatínku Petru Jandovi povodně spláchly penzion Nivy v Bílých Karpatech.

Zdroj: blesk.cz

Voda poničila opěrnou zeď a zaplavila sklep a dvůr. “Bylo to peklo, hrůza, valila se na nás najednou Niagara,” řekl česky rocker.

Zdroj: blesk.cz

Share