Vendula Pizingerová s novorozeným synem poprvé před kamerou: miminko chce být s matkou po celou dobu, takže často zůstává jen jedna ruka pro domácí práce

Vendula Pizingerová se ve svých 48 letech stala potřetí matkou, když porodila syna Josefa Pizingera mladšího. Nyní poprvé ukázala svého syna na kameru a promluvila o svém mateřství. Netrápí ji, že přibrala pár kilo. Teď chce, aby její synové měli k sobě skvělý vztah. Mluvila o tom v pořadu Showtime na CNN Prima News.

Prezidentka nadačního fondu Kapka naděje přiznává, že její novorozený syn je velmi kontaktní dítě, vždy chce být s maminkou.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Vendula Pizingerová říká, že kvůli tomu může mít jen jednu ruku na jinou práci, například na mytí nádobí. Není to nejpohodlnější práce.

Během těhotenství nabrala několik kilo a po porodu s ní zůstaly, ale o to strach nemá. Podle ní jí lékař vždy říkal, že kojit dítě je jako práce, takže je potřeba se před tím hodně najíst.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Vendula Pizingerová se řídila radami svého lékaře. Zatím je tedy podle ní vše v pořádku a dál to bude kontrolovat. V případě potřeby jí může pomoci její manžel Josef Pizinger, který často sportuje.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

„Je to takové symbolické, jmenuje se jako manžel a narodil se na jeho narozeniny, víc jsem pro to nemohla udělat,“ řekla Vendula Pizingerová. Pro Josefa Pizingera je to jeho první dítě.

Šťastný otec už svého syna koupal a převlékal, některé tyto okamžiky ze svého života Vendula Pizingerová ukázala na svém Instagramu.

Péči o svého mladšího bratra však projevuje i Jakub. Nedávno si uvědomil, že když jeho mladšímu bratrovi bude 15 let, jako je mu nyní, pak mu bude 30 let. Chtěla by, aby měli skvělý vztah.

Protože je prezidentkou nadačního fondu Kapka naděje, stará se nejen o své děti, ale i o ostatní. Letos by se měl konat charitativní koncert. Podle ní bude vše připraveno podle covidových podmínek.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Na tomto koncertě budou známé osobnosti jako Ewa Farna, Tomáš Klus, Václav Noid Bárta a další. Řekla, že letos mohou diváci vidět něco zcela nového.

Koncert bude možné sledovat na TV Prima 20. prosince ve 20:15.

PSALI JSME: PLÁNY LETOŠNÍ NA VÁNOCE: JAK BUDE SLAVIT KRÁLOVNA ALŽBĚTA II. VZHLEDEM KE KORONAVIROVÝM OPATŘENÍM

PŘIPOMÍNÁME: ŠÍŘENÍ KORONAVIRU V ČESKU: ZA PŘEDCHOZÍ DOBU LABORATOŘE ODHALILY 3 572 NAKAŽENÝCH KORONAVIREM

Share