Když předal svou matku do domovu pro seniory, její poslední slova obrátila celý jeho život naruby

Někdy si rodiče vůbec neumíme vážit. Zapomínáme na ně kvůli práci, našim potřebám a touhám. A nepostřehnutelně pro vás všechno končí. A uvědomíte si, že čas se krátí a s tím nemůžete nic dělat.

Jednoho dne jsem se vracel domů z práce a viděl jsem svého souseda na lavičce. Byl v depresi, držel se za hlavu a plakal. Bylo zřejmé, že měl nějaký zármutek, a tak jsem se ho zeptal, co se stalo. Vyprávěl mi svůj hrozný příběh. Faktem bylo, že jeho matka je nyní v nemocnici a nic jí nemůže pomoci.

Všechno to začalo před pěti lety, když se rozhodl, že domov pro seniory bude pro jeho matku mnohem lepší.

Sám byl docela bohatý, ale jeho postavení v práci vyžadovalo spoustu času. A jeho matka chodila špatně, takže jí musel nosit jídlo, a dokonce i jen tak navštěvovat. Vyřešeno hotovo. A pokud ji syn zezačátku navštěvoval, pak to dělal méně a méně.

Ilustračni foto Zdroj: youtube.com

Na prvním místě pro něj byla práce, pak setkání s přáteli, pokusy o navázání vztahů se ženami atd. Občas si mohl najít čas na její návštěvu, ale takových schůzek bylo velmi málo. Jednoho pracovního dne mu zavolali z domova a řekli, že jeho matka byla v nemocnici a byla velmi nemocná.

Muž vyskočil a přiběhl k ní. Najednou se tak styděl, že ji vůbec nenavštěvoval. A tak stál v jejím pokoji, přistoupil k ní a začal ji poslouchat. Přiznala se, že byla dlouho nemocná a nechtěla obtěžovat svého dospělého syna svými problémy, protože měl spoustu práce.

Nemluvila vyčítavě, jen se smutnou mrzutostí, že doufá, že její děti stráví více času se svým otcem, nezapomenou na něj a že jí je velmi líto, že se nikdy neuvidí s vnoučaty. Nakonec řekla, že rodina je pro člověka nejdůležitější. A poté se jí udělalo špatně a její syn spěchal k lékaři.

Zdroj: tintelekt.com

Nikdy se neprobrala a ten muž bude muset žít celý život s myšlenkou, že zmeškal čas, který musel věnovat své jediné matce. Važte si svých rodičů, jsou u vás jediné!

PSALI JSME: MANŽELKA NECHÁPALA, PROČ JI MANŽEL NEUSTÁLE ŽÁDAL, ABY ZMĚNILA ÚČES A DALA STEJNÝ PARFÉM: A KDYŽ SE PRAVDA OTEVŘELA, OKAMŽITĚ POŽÁDALA O ROZVOD

PŘIPOMÍNÁME: MANŽELKA UKÁZALA FOTOGRAFII A STĚŽOVALA SI, ŽE KOČKA „UKRADLA“ JEJÍHO MANŽELA

Share