“Věřím tomu, že se zdravě cítím”: Kuklová sdílela výsledky boje s vážnou nemoci

52letá česká herečka Michaela Kuklová už více než půlroku bojuje s vážnou nemoci. Tento rok, v únoru se dozvěděla, že má rakovinu prsu, ale už dnes, podle její příspěvku na sociálních sítích ji téměř vyhrála.

Na svém Instagramovém profilu sdílela fotografii, na které se usmívá, a pod kterou napsala: “Mám prima den, výsledky krve, markrů a další, jsou v pořádku.”

Zdroj: instagram.com

Poslední návštěva lékaře a výsledky vyšetření herečku moc potěšily. Také svým fanouškům sdílela, že moc často při návštěvě lékařů měla velký strach. “Co čtvrt roku trochu napětí. To už tak bude vždycky. Ale já se moc nebojím, věřím tomu, že se zdravé cítím,” uvedla Michaela.

Také nedávno se přiznala, že na začátku lékaři nezvládli v její těle najít rakovinu, herečka tou vážnou nemoc prostě vycítila. Doktorum se podařilo najít nádor jenom díky magnetické rezonanci.

Zdroj: instagram.com

Michaela se ve dnešní době cítí moc dobře, ale i na konce června měla moc dobré výsledky vyšetření. Úžasnou reakci na vlastní uzdravení Kuklová dostala nejenom od svých fanoušků, ale i od svých hereckých kolegů.

Velké množství hereček ji poslali do komentářů srdíčka, a Pavlína Němcová napsala: “Díky Bohu, zlatíčko!” Během náročné léčby denně ji podporoval i její přítel Josef Wittner, a také její 11letý syn Roman.

Zdroj: instagram.com

Share