„Všechno mi začalo být velké“: Jaroslava Obermaierová promluvila o své váze

Kolegové se o její zdraví velmi bojí! Jaroslava Obermaierová v poslední době hodně zhubla.

Zdroj: sip.denik.cz

Herečka zhubla 15 kilo, při její výšce 160 cm je to velká ztráta hmotnosti. Jak komentovala své hubnutí sama herečka – „Prostě jsem neměla chuť k jídlu. Nebylo mi dobře“

Obermaierová už před lety také trochu zhubla. Tehdy to bylo jen pár kilo kvůli silné bolesti zad. Pak naštěstí silné injekce zabraly.

Zdroj: sedmicka.tyden.cz

Teď jí ale opět chyběla chuť k jídlu a na její postavě se to tentokrát hodně projevilo.

Dostala se ven informace z kostymérny seriálu Ulice, na herečce teď visí všechny věci. Sama herečka se bála, aby to nebyl covid!

Zdroj: sedmicka.tyden.cz

„Je dobře, že pro nás pravidelně dělají testy, abychom mohli dále natáčet, a ještě nám měří neustále teplotu,“ přiznala Jaroslava a dodala, že naštěstí má negativní test. Výrazná ztráta hmotnosti ji také vyděsila.

Zdroj: nasehvezdy.cz

„Pro mě to bylo moc velké,“ postěžovala si. – „V mém věku není dobré shodit příliš mnoho, kvůli vráskám. Ale co mohu udělat? Prostě jsem ztratila chuť k jídlu,“ dodala.

Zdroj: nasehvezdy.cz

Jaroslava ale je známá svou schopností lahodně vařit. Vždy dokázala vykouzlit dobroty z hub, zvěřiny a všeho, co život na vesnici nabízí. Teď se jí to vše nechutná, nebo spíš nemá chuť k jídlu.

Zdroj: nasehvezdy.cz

„Jsem ráda, že se v Praze vždycky jenom otočím kvůli práci. Hned spěchám na chalupu,“ řekla herečka na rozloučenou.

Zdroj: nasehvezdy.cz

Jaroslava Obermaierová hraje v seriálu Ulice od jeho úplného začátku v roce 2005. Vždy si udržovala váhu, zvykla si na ni z divadla, kde se musí přizpůsobit svým kostýmům.

Zdroj: nasehvezdy.cz

Diváci dobře znají oblečení paní Nyklové jak v obchodě, tak doma. Léta nosila stejné věci. Teď má postavu, jako když v roce 1976 hrála svůdnou paní profesorku v komedii Marečku, podejte mi pero!

Zdroj: nasehvezdy.cz

PSALI JSME: NOVÝ POŘÁD SVATBA NA PRVNÍ POHLED: DRUHÝ PAR SE POTKAL POPRVÉ NA SVÉ SVATBĚ. ODBORNICI SI JSOU JISTÉ, ŽE MANŽELSTVÍ OPRAVDU VYJDE

Share