Tereza Vojtková odpověděla choti Romana Vojtka kvůli dětem: pustila se do jeho současné manželky Petry

Mezi celebritami se často objevují případy, kdy se osobní problémy a hádky stávají veřejnými. Bývalá manželka Romana Vojtka Tereza Vojtková se pustila do jeho současné manželky Petry. Bývalí manželé mají dvě děti.

Nyní je zpěvák Roman Vojtek spolu s dětmi v karanténě, protože se tři nakazili koronavirem. Jeho těhotná manželka Petra se naštěstí nenakazila, a tak zatím jela bydlet ke své sestře.

Zdroj: YouTube / Český rozhlas Dvojka

„Spolu všechno zvládnem, věřím v to, věřím v naši lásku, věřím v tebe. Miluju tě,“ řekl Roman Vojtek své manželce. Uživatelé sociálních sítí se rozhodli k tomu vyjádřit.

Jedna žena napsala Petře, že Roman Vojtek opustil svou první manželku, když byla těhotná a zbývalo jí jen pár týdnů do porodu.

Zdroj: Herminapress

Petra se snažila svého manžela obhájit. Řekla, že díky tomu jsou jeho děti a on sám v bezpečí. Vždyť život je to nejdůležitější.

„Teď je taky ochrání. Nikoho jiného než jeho nemají,“ napsala Petra. Tato věta nenechala lhostejnou exmanželku zpěváka Terezu Vojtkovou.

Zdroj: Instagram

„Haló, já s dovolením ještě žiju!“ řekla Tereza Vojtková. Není veřejnou osobností, nicméně podle svých slov byla nucena na to reagovat, protože se tento výrok týká jejích dětí.

Zdroj: Super.cz

Všem připomněla, že jejich děti Benedikt a Editka mají kromě otce ještě maminku. Kromě toho mají prarodiče a také tetu a strejdu.

Tereza Vojtková uvedla, že svůj vztah k dětem prostě neukazuje, protože není veřejnou osobností a má jiný názor na sociální sítě a osobní život.

Zdroj: Instagram

Proto své děti stejně miluje jako jejich otec, jen to všem ostatním neukazuje. Uvedla také, že podle ní nebylo správné, aby Roman chodil na natáčení v tomto období epidemie, kdy má doma těhotnou manželku.

Zdroj: YouTube

Na konci svého příspěvku si vzpomněla i na případ, který se odehrál před pěti lety. Prý si dobře uvědomuje, jaké to je prožívat před porodem.

PSALI JSME: ROMAN VOJTEK SE NAKAZIL SE SVÝMI DĚTMI: JE S NIMI V KARANTÉNĚ, MEZITÍM BYLA JEHO TĚHOTNÁ MANŽELKA NUCENA OPUSTIT DŮM

Share