Výběr nejlepších transformací na „Živé panenky“, fotky před a po plastice

Touha být krásná někdy způsobuje, že lidé vypadají jako panenky. Služby plastických chirurgů a kosmetologů jsou v poslední době využívány nejen ženami, ale i muži. Ale jen pokud by mohli najít štěstí spolu s pořízením drahých operací? Snaha o dokonalost je chvályhodná věc, ale hlavní je pamatovat si i na přirozenost, aniž by se z živého člověka stala panenka. Ale ne každý dodržuje toto doporučení, někdo dělá makeup a někdo se rozhodne pro radikální operaci.

Podívejme se na TOP 5 transformací z člověka na žijící panenku pomocí plastické chirurgie.

Zdroj: Youtube.com

Dakota Rose

Dívku nazývají Americká panenka Barbie. Díky úžasným externím črtám se Dakota rozhodla využít své krásy panenky tím, že začala zveřejňovat video návody o líčení na internetu.

Zdroj: Plastic-club.ru

Rose okamžitě získala mediální popularitu. Navíc modelka prohlašuje, že nikdy nepodstoupila plastickou operaci. Spravedlivě stojí za zmínku, že se plastický chirurgové snažili najít stopy chirurgického zákroku v jejím vzhledu, ale marně.

Možná je Dakota opravdu talentovaná vizážistka a umí používat editor fotografií?

Justin Jedlicka

Tento muž může být právem považován za žijícího Kena. Justin dosáhl nápadné podobnosti s panenkou Kena poté, co podstoupil více než 190 plastických operací, a utratil zhruba 230 000 dolarů. Všechno to začalo rinoplastikou.

Zdroj: Plastic-club.ru

Následoval Jedlicův nos, upravil si rty, ořízl oči atd. Zdá se, že mladý muž nemá v úmyslu zastavit, protože věří, že ještě nenašel stoprocentní podobnost s Kenem.

Cindy Jackson

Jako obyčejný americký teenager Cindy často slyšela od svého otce a potom od jejího přítele, že není ani zdaleka krásná. Smrt jejích rodičů jí umožnila zdědit obrovské jmění a vyhlásit válku s jejími komplexy. Její vášeň pro plastifikaci zvěčnila Jackson v Guinessově knize rekordů. K jejím 60. narozeninám zůstal skalpelem neporušen pouze spodní ret.

Zdroj: Plastic-club.ru

Nesčetné rovnátka, odstranění tuku a žeber, změna tvaru očí a hrudníku, transplantace vlasů, injekce krásy – Američanka musela ležet na chirurgickém stole více než 50krát. Poté Cindy napsala knihu „Living Barbie“ a stala se tváří jedné z plastických klinik.

Cindy je držitelem rekordu v Guinessové knize rekordů v počtu plastických operací.

Anastasia Shpagina

Anastasia, která je fanouškem japonského anime, jako profesionální vizážistka pravidelně publikuje videa vysvětlující, jak změnit svůj vzhled, aniž by se uchýlila ke službám plastických klinik. Některé zdroje však tvrdí, že dívka přesto spadla pod nůž a změnila si tvar jejích očí.

Sama Shpagina ujišťuje své fanoušky, že používá pouze kosmetiku a na make-up potřebuje asi dvě hodiny denně.

Zdroj: Plastic-club.ru

Aby si udrželá štíhlou a křehkou postavu, musí dodržovat přísnou dietu. Dívka má obrovskou armádu fanoušků – na Instagramu má přes 2 miliony sledovatelů a to vše díky videu o proměně na slavnou osobnost.

Angelica Kenova

26-letá blondýnka z Kurganu aktivně vede Instagram. na stránku modelky přišlo už více než 350 tisíc uživatelů, kteří se prakticky neliší od panenky Barbie.

Zdroj: Plastic-club.ru

 

Dívka se snaží dosáhnout vizi své matky, která jí vložila do hlavy image Barbie. Všechno to začalo oblečením v růžových šatech a skončilo přeměnou na živou panenku Barbie. Angelica se tak zapojila do role, na které teď musí sama strávit denně spoustu času. Dívka navíc tvrdí, že se její tváře ruka plastického chirurga nikdy nedotkla. Některým uživatelům se však podařilo najít první fotografie modelky a zjistit, že Kenova musela provést korekci nosu a zvětšení prsou.

Share