Která koruna se vám nejvíce líbí: váš výběr prozradí, co přitahuje lidi k vám a co naopak odstrkuje

Nabízíme vám malý test, po kterém se budete moci vidět sami, co myslí o vás lidi kolem. Co k vám přitahuje a co naopak odstrkuje, s kterými vlastnostmi je lepší bojovat a které se musí vyvinout – to vše se naučíte výběrem koruny, která se vám nejvíce líbí.

Zdroj: zyttia.org

První koruna

Jsi příliš egoistický. Jste posedlí sebou, svými potřebami, svými touhami. Samozřejmě, že se tak nestane pořád, ale velmi často ani neuvažujete o tom, že kolem vás jsou další lidé se svými touhami.

Měli byste přemýšlet a vzdát se tak povrchního přístupu k lidem. Jinak se od vás všechny odvrátí.

Druhá koruna

Jste typický velitel, nemůžete žít, aniž byste někomu řekli, co má dělat a jak na to. Navíc se neustále snažíte ovládat všechno a každého kolem sebe.

Musíte se naučit pustit se z situace, začít důvěřovat lidem a nepřebírat odpovědnost za vše, co se v životě děje. Kromě toho je čas přestat trpět minulými chybami, které již nelze upravit.

Třetí koruna

Jste skutečný lenoch, který není připraven převzít odpovědnost za svou nečinnost. “Múza není, nestojí to za to“ – určitě najdete důvod k ospravedlnění své lenosti.

Když však začnete pracovat, jste velmi pracovití, a očekáváte jakýkoli náraz do zad. Je čas se učit sebekázni, nemůžete čekat celý život, až vás někdo namotivuje, aby něco udělal. Bát se práce znamená neudělat nic.

Čtvrtá koruna

V očích druhých jste furt naštvaní a pomstychtiví, dokonce i krutí. Pokoušejí se od vás držet co nejdál, takže nejspíš úspěchu nedosáhnete, pokud nepřehodnotíte své chování. Musíte se naučit přijímat lidi, vyrovnat se s nimi a ovládat svůj hněv. Negativum nikoho nezdobí a výrazně zkracuje život.

Pátá koruna

Znáte se celkem dobře, posloucháte intuici a často neřídíte logicky, ale sledujete vnitřním přesvědčením. To je užitečné, ale ne vždy. Ztrácíte hodně všeho kvůli zvýšenému neklidu a strachu. Emocionalita by měla být v míru, takže pokuste udržet emoce pod kontrolou a nenechte je ovládat vámi.

Šestá koruna

Vybrali jste si pro sebe roli chladného a nepřístupného člověka, který často lidi zcela záměrně vytlačuje. Lidé vás nemají rádi za to, že jste vševědoucím člověkem. Existuje však malý okruh lidí, kteří vás znají z druhé strany, s nimiž jste se cítíte v pohodlí.

Musíte pochopit, že se musíte učit po celý svůj život a není možné vědět všechno. Také byste měli alespoň někdy poslouchat názory ostatních lidí a pokusit se je přijmout.

Všichni máme rádi když nás chválí, ale kritika je užitečnější pro seberozvoj, takže jak dozvíte o svých hlavních negativních vlastnostech, měli byste se určitě pokusit se zlepšit.

Share