“Vybírala jsem dle toho, jaká jsem osobnost”: Česká Miss Makarenko nakonec má přítele

31letá Miss Česko Taťána Makarenko nedávno sdílela několik příspěvku na svém Instagramu, na kterých ukázala, že nakonec má vztah. Její novou láskou je podnikatel Martin Pánek, který je o 3 roky mladší.

Krásná modelka měla dlouhodobý vztah se známým hokejistou Zdeňkem Bahenským. Po rozchodu s nim začala hodně pracovat, a denně byla na pódiích.

Zdroj: instagram.com

Nova láska ji našla sama. 3 měsíce po rozchodu ji na Instagramu napsal Martin. Modelka sdílela snímek z golfu, a pod fotkou muž napsal “Spojil nás golf”.

Za 2 měsíce Makarenko měla druhou společnou dovolenou s Martinem, kde zjistila, že si našla toho, kdo bude s ni cely život. Podnikatel pro Taťánu je ve dnešní době nejdůležitější muž v její životě.

Zdroj: instagram.com

“Vybírala jsem dle toho, jaká jsem osobnost a co dle mě ke mně sedí,” napsala na svém Instagramu kráska. Pár ve dnešní době má stejně životní priority a cíle, které se snaží vyplnit spolu.

Spoustu fanoušků Taťány ji ptají, jak to mít mladšího přítele, na co modelka odpověděla: “Je to zábava. Věkový rozdíl je vlastně jedno. Hlavní je, jak si rozumíte.”

Zdroj: instagram.com

Share