“Vybrala jsem ho v kleci jako psa”: Výpověď expřítelkyni hvězdy MMA Procházky

27letý zápasník MMA Jiří Denisa Procházka nedávno zvítězil Švýcara Volkana Oezdemira. Hvězda MMA několik let měl vztah s Kamilou Kordulíkovou, se kterou se rozešel před půlrokem. Ve dnešní době se zůstali dobrými přáteli.

Zdroj: blesk.cz

Jiří Procházka v nedělním zápase překvapil všech. Zvítězil favorizovaného Švýcara Oezdemira. V prvním kole Procházka nic nemohl udělat, Švýcar byl silnější, ale když přišlo druhé kolo, Jiří do souboje dal úplně všechno, a Volkan skončil po knockoutu na zemi.

Zdroj: mmaservis.cz

Všichni fanoušci a přáteli drželi Procházce pěsti. Také přišla i jeho expřítelkyně, se kterou Prochazka ve dnešní době má přátelský vztah. Kamila pracuje jako právnička, a před několika lety si vybrala Jiří v kleci jako psa.

Zdroj: blesk.cz

“Byl jsem na galavečeru v Příbramí, měl jsem tam rozhovor v kleci. A ona si mě v ní vybrala jako psa,” řekl Jiří.

Zdroj: isport.cz

“Když přicházel, tak jsem viděla, že je to hezky pes. Celou cestu domů jsem se snažila zapamatovat jeho jméno, protože já jsem do té doby moc o zápasech nevěděla,” uvedla krásná Kamila.

Zdroj: instagram.com

“Potom jsem ho našla na Facebooku, začali jsme si psát, a takhle to nějak vzniklo. Ale jo, uhnala jsem ho,” dodala Kordulíková.

Zdroj: instagram.com

“Ještě bych k tomu řekl, že co se tyče žena nemám speciální výběr. Že bych po něčem určitém šel. A tak jsem to nechával pořad náhodě s tím, že se jednou objeví moje slečna,” dodal zápasník.

Share