„Vyhoďte ho ven,“ řekli rodiče: Ale děti nemohly zradit štěně

Pět skvělých děti ze severní Tanzanie – Goodlack, Princezna, Kasbert, Karen a Kenny — šlo domů ze školy. Čtyři mladé dámy sdílely dojmy z uplynulého dne a byly velmi rády, že jediný chlapec v jejich společnosti se neváhá s dívkami přátelit.

Pes / Zdroj: panda.online

Chlapec jako první uviděl štěně, které pobíhalo v nebezpečné blízkosti silnice.

„Potřebuje pomoc!“ řekl Kasbert a všichni běželi za psem.

Děti zachránili štěně / Zdroj: pandda.online

Děti začali hladit a objímat štěně a ten jim odpověděl veselým mávnutím ocasu. Oni se ho rozhodly vzít k sobě domů.

Tam je ale čekalo zklamání – ani jeden z rodičů neschválil příchod nového člena rodiny. „Hoďte ho zpátky na ulici!“ takto odpověděli rodiče dětem.

Pes / Zdroj: panda.online

Děti však odmítly zvíře opustit. Po domluvě ho odvezli k muži jménem Ismael Mungaya, který provozoval mini útulek pro pouliční zvířata. Jednadvacetiletý Ismael se staral o opuštěné kočky a psy a pak se pro ně snažil najít nová domov. Některá zvířata dokonce odjela i do zahraničí.

Psí útulek / Zdroj: pandda.online

V té době už ve voliérách žilo šest psů, což znamená, že všechna místa byla obsazena. Ale když viděl slzy v očích dětí, ten chlap se rozhodl jim pomoci a vzal malého Jacka do své péče. Mladí dobrovolníci byly šťastní a velmi se radovali! Slíbili, že budou navštěvovat svého přítele co nejčastěji.

Ismael Mungaya / Zdroj: youtube.com

Pes se spřátelil se svými vrstevníky Oreo a Daisy. Nyní veselá trojice ráda běhá po dvoře a snaží se bránit Ismaelovi dělat domácí práce.

Psí útulek / Zdroj: pandda.online

Všichni psi, kteří zde žijí, dorostou do správného věku, budou očkováni a kastrováni a poté najdou dobré majitele.

Ismael Mungaya / Zdroj: youtube.com

Mladík vzpomíná na začátky svého života. Jeho prvním záchranným zvířetem byla fena jménem Tina, která porodila štěňata přímo na ulici. Poté kontaktoval prostřednictvím sociálních sítí celou řadu odborníků, kteří mu pomohli zajistit správnou péči o zvířata. V prvním roce tak 19letý mladík zachránil přes 30 psů!

Pes / Zdroj: panda.online

„Myslím, že brzy budu mít pokračovatele —“ je si jistý Ismael. – A možná to bude někdo z téhle pětky skvělých děti!“

Děti zachránili štěně / Zdroj: pandda.online

PSALI JSME: LIDÉ HO MÍJELI BEZ POVŠIMNUTÍ: UPROSTŘED MĚSTA VE ŠPINAVÉ KRABICI LEŽELO VYČERPANÉ ŠTĚNĚ

PŘIPOMÍNÁME: KDYŽ MALÉ ŠTĚNĚ SEBRALO MAJITELCE MĚKKÉ PANTOFLE, HNED SE STALO POPULÁRNÍM NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍ: VIDEO MÁ VÍCE NEŽ 30 MILIONŮ ZHLÉDNUTÍ

Share