Will Smithova žena, Jada Smith se přiznala k podvádění během talk show a vytvořila nový internetový rekord

Pokud chcete aby byla show populární – sdílejte tajemství s veřejností

Neobvyklý – a docela efektivní – způsob, jak bojovat proti spekulacím, si vybral jeden z nejslavnějších hollywoodských párů, nebo spíše polovina tohoto páru, Jada Pinkett Smithová. Jelikož je nejen herečkou, ale také televizní moderátorkou pro Facebook show s názvem Red Table Talk, rozhodla se natočit na rozhovor týkající se zvěsti kolem jejího manželství.

Zdroj: Hellomagazine.com

Konkrétně, aby odpověděla na zprávy zpěváka Augustuse Alsina, který 30. června uvedl, že před několika lety měl poměr s Jada Pinkett Smithovou. Hudebník navíc řekl, že manžel herečky Will Smith tento vztah téměř požehnal a nebyl v takové situaci vůbec nahněvaný. Zástanci obou herců se k tomuto rozhovoru negativně vyjádřili a označili jej za „absolutní lež“. 2. července však Jada oznámila, že brzy bude moci na své show slyšet nečekané doznání.

Zdroj: Facebook.com

Seděla u stolu a připustila, že před 4 a půl lety měla opravdu vztah s Augustem – a že k tomu došlo v okamžiku, kdy se ona a její manžel rozhodli přerušit vztah:

„Mezi námi bylo po všem. A pak jsem se v srpnu ponořila do úplně jiného vztahu… Chci se také vyjádřit k pověstem, že můj manžel s tím údajně souhlasil, i když v této situaci může dát souhlas pouze jeden člověk – já sama. Myslím, že se Augustus pokusil všem sdělit, že nezničil manželství někoho jiného a že naše oddělení bylo vzájemné.“

Jada také řekla, že se vrhla do nové romantiky, kde se snažila být šťastnější, ale nakonec setak cítila až po rozchodu s Alsinem – a pak si uvědomila, že se chce vrátit ke svému manželovi.

„Rozhodně jsme vyzkoušeli všechny možné způsoby, jak se od sebe dostat – ale nakonec jsme si uvědomili, že to nebylo možné. A ano, dlouho jsem s Augustem nemluvila.“

August Alsina s Jada Pinkett Smith, 2017 Zdroj: Hellomagazine.com

Doznání manželů se objevilo na platformě Facebook v pátek večer a již v sobotu dosáhlo rekordu: epizoda s Jada a Willem se stala nejsledovanější show během prvních 24 hodin v historii sociální sítě a během první hodiny ji sledovalo více než 2 miliony uživatelů.

Jada Brings Herself to the Table

Jada and Will address the recent headlines and share their journey of finding peace through pain.

Posted by Red Table Talk on Friday, July 10, 2020

Specializované filmové publikace již označují akt Jada za vynikající strategický krok: její show Red Table Talk byla původně vytvořena jako program pro konverzace mimo komfortní zónu a neočekávané zpovědi, a nyní vytáhla trumfovou kartu z rukávu a sama se takovou zpovědi sama přiznala. Mimochodem, Will Smith se poprvé neobjevil na show své ženy. Dříve byl hostem tohoto programu se svými dětmi z Jada-ou: Willow a Jaden Smith. Pokud však manželé volně diskutovali o rodinných a rodičovských otázkách, mluvili tak otevřeně o svém osobním životě poprvé. Mimochodem se Will a Jada oženili v roce 1997 a dodnes neřekli téměř nic o možném odloučení nebo rozvodu – ten poslední byl několikrát zdůrazněn během nahrávání programu samotným Willem a řekl: „Něco komentujeme poprvé.“ Svou obtížnou konverzaci ukončili pozitivní poznámkou: žertovali, že byli „v hrozném a celoživotním manželství“.

 

Share