Will Smithova žena, Jada Smith se přiznala k podvádění během talk show a vytvořila nový internetový rekord

Pokud chcete aby byla show populární – sdílejte tajemství s veřejností

Neobvyklý – a docela efektivní – způsob, jak bojovat proti spekulacím, si vybral jeden z nejslavnějších hollywoodských párů, nebo spíše polovina tohoto páru, Jada Pinkett Smithová. Jelikož je nejen herečkou, ale také televizní moderátorkou pro Facebook show s názvem Red Table Talk, rozhodla se natočit na rozhovor týkající se zvěsti kolem jejího manželství.

Zdroj: Hellomagazine.com

Konkrétně, aby odpověděla na zprávy zpěváka Augustuse Alsina, který 30. června uvedl, že před několika lety měl poměr s Jada Pinkett Smithovou. Hudebník navíc řekl, že manžel herečky Will Smith tento vztah téměř požehnal a nebyl v takové situaci vůbec nahněvaný. Zástanci obou herců se k tomuto rozhovoru negativně vyjádřili a označili jej za „absolutní lež“. 2. července však Jada oznámila, že brzy bude moci na své show slyšet nečekané doznání.

Zdroj: Facebook.com

Seděla u stolu a připustila, že před 4 a půl lety měla opravdu vztah s Augustem – a že k tomu došlo v okamžiku, kdy se ona a její manžel rozhodli přerušit vztah:

„Mezi námi bylo po všem. A pak jsem se v srpnu ponořila do úplně jiného vztahu… Chci se také vyjádřit k pověstem, že můj manžel s tím údajně souhlasil, i když v této situaci může dát souhlas pouze jeden člověk – já sama. Myslím, že se Augustus pokusil všem sdělit, že nezničil manželství někoho jiného a že naše oddělení bylo vzájemné.“

Jada také řekla, že se vrhla do nové romantiky, kde se snažila být šťastnější, ale nakonec setak cítila až po rozchodu s Alsinem – a pak si uvědomila, že se chce vrátit ke svému manželovi.

„Rozhodně jsme vyzkoušeli všechny možné způsoby, jak se od sebe dostat – ale nakonec jsme si uvědomili, že to nebylo možné. A ano, dlouho jsem s Augustem nemluvila.“

August Alsina s Jada Pinkett Smith, 2017 Zdroj: Hellomagazine.com

Doznání manželů se objevilo na platformě Facebook v pátek večer a již v sobotu dosáhlo rekordu: epizoda s Jada a Willem se stala nejsledovanější show během prvních 24 hodin v historii sociální sítě a během první hodiny ji sledovalo více než 2 miliony uživatelů.

Specializované filmové publikace již označují akt Jada za vynikající strategický krok: její show Red Table Talk byla původně vytvořena jako program pro konverzace mimo komfortní zónu a neočekávané zpovědi, a nyní vytáhla trumfovou kartu z rukávu a sama se takovou zpovědi sama přiznala. Mimochodem, Will Smith se poprvé neobjevil na show své ženy. Dříve byl hostem tohoto programu se svými dětmi z Jada-ou: Willow a Jaden Smith. Pokud však manželé volně diskutovali o rodinných a rodičovských otázkách, mluvili tak otevřeně o svém osobním životě poprvé. Mimochodem se Will a Jada oženili v roce 1997 a dodnes neřekli téměř nic o možném odloučení nebo rozvodu – ten poslední byl několikrát zdůrazněn během nahrávání programu samotným Willem a řekl: „Něco komentujeme poprvé.“ Svou obtížnou konverzaci ukončili pozitivní poznámkou: žertovali, že byli „v hrozném a celoživotním manželství“.

 

Share