“Deset let trávíme prázdniny s rodinou v Slovensku”: Belohorcové karanténa narušila všechny plány

44letá slovenská kráska Zuzana Belohorcová je teď v karanténě v Miami, a asi v nejbližší době domů nepojede. Kvůli koronaviru poprvé nenavštíví své rodné Slovensko na letní prázdniny. Rodiče viděla naposledy před krizí.

Zdroj: extra.cz

V USA je více než 3 miliony nakažených. Je to stát, který má nejvíce nakažených koronavirem ve světě, kvůli tomu musel prodloužit karanténu. Nikdo neví, kdy se ukončí, a kvůli tomu všichni, kdo je teď v USA budou ještě několik týdnů nebo měsíců zůstávat na jednom místě.

Zdroj: blesk.cz

Ve květnu všechno bylo pozitivně, ale už v červnu, kvůli rasovým nepokojům se vir začal šířit. Lidé kvůli tomu moc strádají, stejně jak i slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová.

Zdroj: blesk.cz

Kráska žije s rodinou v Miami už několik let, ale každé léto se vrátí do Slovenska ke svým rodičům. Bohužel, kvůli koronaviru a karanténě je letos nenavštíví poprvé po deseti letech.

Zdroj: blesk.cz

“Deset let trávíme prázdniny s celou rodinou v Slovensku. Kvůli situaci, která je nyní, jsme tohle léto zůstali ‘zaseknutí’ doma v Miami,” napsala moderátorka na Instagramu.

Zdroj: tyden.cz

Share