„Wo Shi Taiwan ren – Já jsem Tchajwanec“: Miloš Vystrčil zavedl nový trend v Česku i na Tchaj-wanu

Během služební cesty do Tchaj-wanu Miloš Vystrčil s delegaci měli několik veřejných vystoupení a setkání s mistryni politici. Závěreční vystoupeni zatím měl Miloš Vystrčil, který hrdě promluvit větu Já jsem Tchajwanec.

Zdroj: idnes.cz

Tehdy ani neměl představení, že tahle věta se stane populární a dostane na potisk několika tisíc triček. Trička zatím populární nejen na zemi České Republiky, ale i na ostrovním států a tomu přispěl dvojjazyčný potisk Wo shi Taiwan ren – Já jsem Tchajwanec.

Zdroj: picuki.com

Prodej jedinečných triček spustil web politikunatriku.cz, který dokonce získal popularitu v obou zemích.

Zdroj: idnes.cz

„Řeč Miloše Vystrčila se mě skutečně dotkla,“ řekla občanka ostrovní zemi s tím, že jenom menší část ostrovních politiků de odváží říct to nahlas.

Zdroj: picuki.com

Marian Svoboda z politikunatriku.cz svěřil, že jejich server působí už 3 roky a celou tu dobu zabývají tričky s politickými motivy. Když to dělali po příletu Vystrčila do Česka, tak si ani nedokázali představit, že o zboží bude zájem nejen na území ČR.

Zdroj: seznamzpravy.cz

Velký zájem byl i na Tchaj-wanu, kde společnost musela hledat partnera. “Jsme chtěli, aby trička vycházela cenově stejně jako u nás v Česku,“ popsal příčinu hledání partnera Svoboda.

Share