Jednapadesátiletá Jennifer Lopez s mladistvým makeupem ukázala šťavnaté tělo, schovávající se za malou růžovou bundou

Zpěvačka si vyzkoušela outfit šéfa. Americká zpěvačka Jennifer Lopez se rozhodla ukázat fanouškům nový vzhled, ve kterém hrála hlavní roli růžová bunda na nahém těle.

 

 

Takový outfit doplnila jasným makeupem s velmi jemnými barvami. Na snímku se sklonila ke stolu a zaujala „nebezpečnou“ pózu, kvůli které jí dokonce mohla nechtěně vypadnout hruď.

 

 

Zdroj: Instagram.com

 

Ukázalo se, že takový outfit potřebovala k natáčení videa společně s mladým latinskoamerickým zpěvákem Malumou. Fanoušci zpěváčky spěchali, aby vyjádřili své potěšení: „Nejsexy šéfka“, „Chci vypadat stejně“, „Jsi tak majestátní a krásná“, „Prostě ikonický styl.“

 

 

Dříve jsme také psali, že Jennifer Lopez ukázala fanouškům snímku, na které pózovala když stála ve vodě. Byla ve světlých bikinách, kolem krku měla několik řetězů, které zdůrazňovaly opálení hvězdy. Jennifer Lopez držela ruce ve vlasech a otočila pohled na stranu.

 

Zdroj: Foxnews.com

 

Zdroj: Insider.com

 

Její fanoušci začali do komentářů psát: „Nemůžu uvěřit, není jí je jen 40?“, „Ach, to je v 51 letech možné? Je jako upír.“ „Bože, jaké tělo! Dobře, zítra začnu trénovat.“ „Až vyrostu, chci být jako ty,“ „Možná už nebudu jíst Tiramisu,“ „Myslím, že léto neskončí, dokud Jen neřekne, že je po všem.“

 

Share