Žena, pracující v supermarketu, přišla domů v slzách: Když se muž dozvěděl proč, byl velmi pobouřen

Manžel ženy, která pracuje v supermarketu, byl velmi pobouřen, když se jeho žena vrátila domů v slzách. Pak se muž rozhodl všem říct, co si myslí o „hrozných a sobeckých klientech“, a vyzval lidi , aby projevovali vděčnost těm, kteří riskují své zdraví kvůli ostatním.

„Moje žena pracuje v supermarketu 25 let a ve svém životě nikdy nic podobného neviděla“, uvedl muž.

Zdroj: fatelines.net

Když se žena vrátila domů v slzách, její manžel to už nemohl vydržet. Okamžitě publikoval svůj příběh na internetu a desítky tisíc uživatelů internetu podporovali ho.

Celá situace se stala 15. března. Tehdy se manžel rozhodl mluvit se zákazníky všech obchodů a supermarketů. Jeho příspěvek dokonale ilustruje rozsah paniky, kterou lidé na celém světě zažívají.

To, co popsal muž, se mu prostě nevejde do hlavy.

Zdroj: fatelines.net

Ukázalo se, že kupci v supermarketu, ve kterém žena pracovala, ji uráželi všemi možnými způsoby a obvinili ji z dlouhých front a prázdných regálů.

„To není chyba mé ženy! A to není chyba běžných zákazníků. To je chyba lidí, kteří okamžitě běhli do obchodů a zpanikařili, kupovali všechno a zásobovali, nemysleli na lidi, kteří také tyto věci a výrobky potřebují,“ vysvětlil ve svém příspěvku manžel ženy.

Zdroj: fatelines.net

Tvrdě také zdůraznil, že zaměstnanci obchodu jsou mnohem citlivější k nákaze, protože obsluhují stovky až tisíce lidí každý den, a každý, kdo nakupuje, by jim měl vyjádřit svou největší vděčnost a soucit, protože pracují pro společnost.

Mnoho uživatelů na internetu ho podporovalo v tom, že fronty v obchodech jsou vytvářeny samotnými návštěvníky. Proto se objevují prázdné police a nedostatek základních produktů.

Komentátoři uvedli, že zaměstnanci supermarketu byli také unavení a znepokojeni svým zdravím, ale riskovali své životy, aby vykonávali svou práci. A to by mělo být respektováno.

Share