„Nemyslím si, že někdo z vás pochopí, co pro mě znamená“: Muž neváhal ani vteřinu a prodal auto, aby zachránil život svému psovi

Randy Etther si před pár lety adoptoval štěně z útulku, které se nakonec stalo jeho nejlepším přítelem. Ten chlap dal fence neobvyklé jméno Gemini. Domácí mazlíček a majitel tráví spoustu času společně.

Zdroj: mimimetr.me

Jednou si mazlíček hrál s malou dcerou kamaráda majitele tak, že mu házela malou lahev. Nikdo si ani nevšiml, že fenka spolkla vršek láhve.

Po chvíli se Gemini začala cítit špatně. Stala se ponurou a odmítala jíst. Ale veterinář nemohl najít příčinu onemocnění.

Zdroj: mimimetr.me

Každý den se stav fenky zhoršoval. Majitel dokonce opustil svou práci, aby se postaral o domácího mazlíčka. Chlap se snažil pochopit, co se stalo.

Zdroj: mimimetr.me

Pak fenka podstoupila vyšetření žaludku a nakonec jeden doktor odhalil, co Gemini trápí. Šlo o malý předmět, který uvízl v jejím trávicím ústrojí.

K záchraně psa bylo nutné provést operaci. Chirurgický zákrok vyžadoval 4,5 tisíce amerických dolarů.

Randy takové úspory neměl a aby zachránil svého domácího mazlíčka, rozhodl se prodat auto.

„Je mi jedno, zda mě to bude stát všechny peníze, které dostanu za tohle auto. Nemyslím si, že někdo z vás pochopí, co pro mě znamená.“ napsal muž.

Zdroj: mimimetr.me

Operace proběhla úspěšně, domácí zvíře se pomalu zotavuje. Randy se konečně začal usmívat a je rád, že jeho mazlíček je zachráněn a cítí se dobře.

Share