Zábavný test: kolik zvířat na obrázků vidíte, odpověď není tak jednoduchá, jak se může na první pohled zdát

Pět obrázků vám pomůže zjistit, jak jste pozorní.

Zdroj: gettyimages.com

Hádanky jsou zábavným způsobem, jak otestovat své kognitivní schopnosti. Zdokonalují pozornost a udržují mozek v dobré kondici.

Zde je pět obrázků se zvířaty. Na první pohled se počítání jejich počtu nezdá tak obtížné, ale není tomu tak. Díky těmto obrázkům bude váš mozek tvrdě pracovat.

1. Kolik žiraf vidíte?

Zdroj: gettyimages.com

Možná si myslíte, že je jich jen devět, ale podívejte se znovu . Žirafy jsou nejvyššími savci na světě a nacházejí se ve volné přírodě v subsaharské Africe.

2. Kolik velbloudů vidíte?

Zdroj: gettyimages.com

Pokud chcete vědět odpověď, budete muset přesně spočítat počet velbloudů na obrázku. Tip: je jich víc než se na první pohled zdá.

3. Kolik nosorožců vidíte?

Zdroj: gettyimages.com

Nosorožec může být ve divoké přírodě velmi nebezpečný a je nejlepší se mu vyhnout, pokud se s ním někdy setkáte na safari. Nikdy se k němu nepřibližujte. Ano, mohou vypadat velmi roztomilé, ale ve skutečnosti není tomu tak. Vidíte devět nosorožců? Jste si jisté

4. Kolik lvů vidíte?

Zdroj: gettyimages.com

Kdo nemá rád velké kočky? Vždy jsou majestátní a krásné. Ale nenechte se těmito roztomilými stvořeními odvést pozornost od přesného počítání, kolik jich ve skutečnosti je.

5. Kolik slonů vidíte?

Zdroj: gettyimages.com

Sloni jsou jedním z nejvíce nepochopených zvířat Jsou krásné a roztomilé, ale mohou být i nebezpečné. Pokud uvidíte stádo slonů pohromadě, udělejte jim raději cestu. Nenechte se zmást tím, jak rozkošně vypadají.

Správné odpovědi:

1. Žirafa – 11

2. Velbloud – 12

3. Nosorožec – 13

4. Lev – 15

5. Slon – 14

Kolik správných odpovědí jste měli?

Share