Zajímavý příběh muže, který bydlí v jednom bytě s leopardem kterého vzal ze zoo

Alexander Volkov se proslavil v sociálních sítích díky svému neobvyklému mazlíčkovi.

Následující článek je o tom, jak třicetiletý muž neopustil leoparda v potížích a vzal jej k sobě domů.

 

Zdroj: Slonn.me

 

Zdroj: Slonn.me

 

Alexander pracoval v zoo, jeho povinnosti zahrnovaly péči o dravce. I tehdy upozornil na krásného leoparda jménem Caesar. Zvíře vypadalo velmi špatně, bylo velmi smutné pro svého zesnulého přítele, s nímž sdíleli klec. Poté v zoo začali finanční problémy a byli nuceny pár zvířat přemístit. Alexander se rozhodl, že Caesara se nevzdá a tak ho odkoupil ze zoo a přestěhoval jej k sobě.

 

Zdroj: Slonn.me

 

Zdroj: Slonn.me

 

Udělal vše pro to, aby vytvořil příznivé podmínky pro to, aby dravec žil ve svém novém domově, přeměnil jednu místnost na voliéru. No Caesar je vždy se svým pánem. Vypadá to, že si Alexandr myslí, že je to jen velká kočka. Pod stejnou střechou leopard a Alexandr žijí spolu více než 3 roky. „Úplně změnil můj život, to je jisté. Co jsem k němu? Pravděpodobně přítel, rozhodně ne pán. Máme úplné porozumění, dokonce spolu i onemocníme.“

 

Zdroj: Slonn.me

 

Zdroj: Slonn.me

 

Alexandr si Caesara nebral z rozmaru, je si jistý, že je nebezpečné mít dravá zvířata v domě. Tento leopard však potřebuje zvláštní péči, protože je krotký a ve volné přírodě jednoduše zemře. „To je obrovská odpovědnost, Caesar je predátor“ V tomto případě musíte myslet nejen na něj, ale také na lidi, kteří žijí poblíž. Musíte být velmi opatrní, “ říká Alexander.

 

Zdroj: Slonn.me

 

Zdroj: Slonn.me

 

Navíc muž nedoporučuje mít doma predátory. Neustále se věnuje svému mazlíčku, věnuje velkou pozornost jeho výživě, zdraví a výcviku. Hodně chodí s Caesarem von, vzdělává ho, učí se porozumět a je vždy v pohotovosti. V důsledku toho je leopard klidný, nevykazuje agresi a cítí se skvěle.

 

Zdroj: Slonn.me

 

Share