„Záleží mi jen na tom, aby moje žena a dcery byly šťastné“: Daniel Landa s manželkou Mirjam oslavili třicetileté výročí sňatku

Daniel Landa od konce roku 2012 působící pod pseudonymem kouzelník Žito, je český rockový zpěvák, skladatel, amatérský bojovník muay thai, příležitostný herec a automobilový závodník. Přezpíval několik písní legendárního písničkáře Karla Kryla (†49), například Morituri te Salutant či Král a klaun.

Zdroj: grambal.cz

O něm lze toho hodně říci, ale jednou z vynikajících vlastností je jeho láska k jeho manželce. Mnohé celebrity střídají partnery ale Landa svou ženu miluje a je jí věrný už tři desítky let.

Od chvíle, kdy si řekli své „ano“ manželský pár zažil různé okamžiky. Nejdůležitější bylo narození dětí: dvojčata Roxana a Rozálie (17) a o pár let starší Anastázie (22). „Záleží mi jen na tom, aby moje žena a dcery byly šťastné. Až to nedokážu, budu to muset zabalit,“ hodnotil svůj rodinný život Daniel Landa už před lety. «To už je zajímavý výkon, láska, vstřícnost a přátelství, fakt, stojí to za to. Jízda smykem je daleko lepší než dálnice,» dodal Landa.

Fotograf: Jakub Ludvík

«11. 6. jsme přesně 30 let v manželství,» zpěvák sdílel se svými fanoušky na stránce v facebooku.

Umělec je spojen s manželkou Mirjam nejen manželskými vazbami. Jeho žena mu také pomohla v jeho práci. Například, společně dělali na celé řadě videoklipů, podílela na scénáři a hudbě k muzikálu Krysař či režírovala muzikál Tajemství a nyní se pustila do nového projektu.

Zdroj: ahaonline.cz

Vynikající rodinné a pracovní vztahy s manželkou poslouží jako dobrý příklad nejen pro tři dcery zpěváka, ale také pro každého, kdo je obeznámen s uměleckým dílem Daniela Landy.

Share