Žaloba Meghan Markle: jak dopadne její boj s bulvárem

Meghan stále bojuje za pravdu

Meghan Markle plánuje i nadále žalovat britské bulvární plátky. Meghan podala v neděli v říjnu minulého roku žalobu na Daily Mail. Poté média zveřejnila její osobní dopis svému otci, ve kterém požádala svého otce, aby se s ní smířil.

Zdroj: Thesun.co.uk

Podle dokumentů předložených Nejvyššímu Soudu v Londýnu, právě kvůli negativnímu tiskovému pokrytí událostí, které se staly bývalé herečce, došlo k vážnému ovlivnění duševního zdraví Meghan.

Odborníci se domnívají, že prohlášení v tisku o obtížném vztahu mezi manželkou prince Harryho a jejím otcem Thomasem Marklem by mohla pro těhotnou ženu skutečně vést k ničivým důsledkům – vévodkyně měla hluboké emoční poruchy.

Zdroj: Thesun.co.uk

Navíc královský soud nechránil Meghan před útoky tisku, což rozrušilo manželku prince Harryho. Konec konců, Kate Middleton byla obhajována v jakékoli situaci.

Zdroj: Thesun.co.uk

Navíc se ukázalo, že většina z toho, co bylo řečeno, byla lež. Thomas Markle byl jedním z prvních, který pogratuloval své dceři k narození malého Archieho. To naznačuje, že mezi Meghan a jejím otcem byl navázán dobrý kontakt.

Zdroj: Thesun.co.uk

Mimochodem, Archie Harrison se narodil v pondělí 6. května. Po nějaké době jeho rodiče dovolili fotografům, aby pořídili první oficiální fotografie, a později zveřejnili jméno – Archie Harrison Mountbatten-Windsor. Zajímavý je také fakt, že v angličtině se první část Harrisona shoduje se jménem otce dítěte Harry a druhý syn se překládá jako „syn“. Ukázalo se, že je to velmi symbolické a roztomilé.

Share