Zapomenuté minulé urážky: Monica Bellucci a Vincent Cassel jeli společně na dovolenou

Herecký pár překvapil síť.

Zdroj: instagram.com

Monica Bellucci a Vincent Cassel jsou jedním z nejpopulárnějších a stále nejvíce diskutovaných párů ve světě showbyznysu. Hvězdy tak dlouho mluvily o výhodách jejich svobodného manželství na dva státy, že zprávy o rozvodu v roce 2013 byly jako hrom na jasné obloze. Po rozvodu manželé prošli těžkými časy. Zdá se však, že Vincentova rozluka byla snazší – v rekordním čase se mu podařilo vybudovat novou rodinu. Krátce poté, co se rozešel s Monikou, potkal mladou modelku Tinu Kunaki, se kterou hrál velkou svatbu – pár je stále šťastný a vychovává dceru Amazoni.

Zdroj: instagram.com

A Monica zůstala sama delší dobu, až dokud se nesetkala s umělcem Nicholasem Lefevrem. Pár vypadal jako šťastný a harmonický. Jejich vztah však bohužel neprošel zkouškou času – herečka nestihla představit světu novou polovičku, protože přestali chodit spolu, a o několik měsíců později oznámili, že už spolu nejsou. Nyní italská panna neodhaluje tajemství svého osobního života, někdy v rozhovoru naznačuje, že její srdce není svobodné.

Zdroj: instagram.com

Stojí za zmínku, že Monica má napjatý vztah s Vincentem. Monica jednou připustila, že je pro ně velmi obtížné komunikovat, ale oni se snaží pro své děti. Připomínáme, že pár má dvě dcery – Pannu a Leoni. Kvůli dívkám jsou hvězdy připraveny na cokoli, dokonce i na společnou dovolenou. Takže Monica a Vincent ve společnosti dětí vyrazili k jezeru Como.

způsobem podpořili svou starší dceru při natáčení – dívka se stala tváří vůně Dolce & Gabbana a zároveň odpočívali.

Zdroj: huffpost.com

Soudě podle fotografií, které zasáhly síť, jsou všichni šťastní a spokojení se životem. Na první pohled se může zdát, že rodina je stále přátelská a silná. Zatímco Tina Kunaki je na dovolené v Řecku, bývalý pár má velkou šanci opustit minulé urážky a potěšit děti.

Share