Zastánci Britney Spears z hnutí Free Britney se poprvé vyjádřili: „Toto vůbec není konspirační teorie“

Britney prohrála první bitvu se svým otcem o opatrovnictví – ale nehodlá dát svému rodiči plnou kontrolu nad jejím životem a chce bojovat

 

Zdroj: Muz-tv.ru

 

Není to tak dávno, co vyšlo najevo, že advokáti Britney Spears, který bojovaly za změnu podmínek opatrovnictví zavedeného před 12 lety, byly u soudu poraženy. Denník The Mirror uvedl, že na schůzce uzavřené pro média soud za přítomnosti rodičů zpěvačky a jejích právníků rozhodl, že James Spears bude i nadále opatrovníkem dcery až do 1. února 2021.

 

Zdroj: Muz-tv.ru

 

Otázka kontroly nad Britney Spears se stala obzvláště naléhavou letos v létě, kdy se pod hashtagem „Free Britney“ začaly na internetu objevovat zprávy fanoušků Spears, že zpěvačka je zcela v moci jejího otce, který je po mnoho let jejím opatrovníkem, a nemůže ani jít na kávu nebo ven bez jeho svolení.

 

Zdroj: Speletnik.ru

 

Je to pravda nebo ne? Donedávna se o tom nevědělo, ale zatím je to klíčový rozhodnutí v životě Britney James Spears. Zdá se však, že zpěvčka to už nehodlá vydržet. V pondělí její právníci podali u soudu v Los Angeles návrh na zveřejnění dosud neznámých podrobností o případu vazby, které se James Spears aktivně snaží skrýt. Zástupci zpěváčky tak chtějí této situaci dát ještě větší publicitu. O této informaci informoval americký portál TMZ.

 

Zdroj: Hellomagazine.com

Britney Spears se svou sestrou Jamie, matkou Lynn, otcem Jamesem (zcela vpravo) a bratrem Brianem

 

Prohlášení uvádí, že v případě neexistují žádné podrobnosti, které by se mohly týkat dětí zpěváčky, ani lékařské údaje kteréhokoli z účastníků – což znamená, že tyto informace nemusí být utajovány. „Britney aktivně protestuje proti tomu, aby se z toho stalo rodinné tajemství, jak její otec vždy chtěl,“ řekl soudu v novinách právník Britney – Samuel D. Ingham IV. Říkál také následující:

 

„Britney vítá a je velmi ráda za pomoc a podporu jejích fanoušků… Všechno, co se stane, není konspirační teorie ani „vtip“, jak o tom řekl James Spears v tisku – je to spíše důsledek Jamesova agresivního využívání jeho práv a jeho pokusů skrývat důležité informace před veřejností… Vzhledem k tomu, že dostal od soudu právo spravovat záležitosti Britney, musel také zveřejnit podrobnosti o tom, jak přesně využívá sílu, která mu byla dána. Transparentnost všech detailů je klíčovým bodem tohoto případu… Vzhledem na to, že celý svět sleduje vývoj těchto událostí, to v žádném případě není přehnané.“

 

Zdroj: Hellomagazine.com

 

Slyšení k tomuto precedensu je aktuálně naplánováno na 10. listopad. Redakce The People rovněž uvedla, že Britney žádá o možnost jmenovat si opatrovníka sama, a v tuto chvíli komunikuje se společností Bessemer Trust Company of California, a hledá ideálního člověka na daný úkolu. Na návrh zástupců zpěváčky by se zaměstnanci této společnosti mohli zabývat i finančními záležitostmi Britney. Toto rozhodnutí již podpořila i její matka Lynn Spears.

 

Share