Zastavila ve prospěch expřítele luxusní být v Praze: Jaký vztah má Lucie Bílá s Petrem Makovičkou

54letá zpěvačka Lucie Bílá je dnes ve šťastném vztahu se svylovcě Radkem Fillipi. Ale měla ve svém životě ještě 3 muže, s každým se ve dnešní době komunikuje.

Jako prvního měla Petra Kratochvíla. Potom herce a zpěváka Václava Noida Bárta. Před 5 lety se rozešla s Petrem Makovičkou, se kterým ve dnešní době má podnikatelský vztah.

Zdroj: ahaonline.cz

V červnu loni mu moc pomohla. V červnu zastavila ve prospěch svého exparnera svůj luxusní být v Praze, který stojí 8,5 milionů Kč. Tou nemovitost koupila svému synu Filipovi.

Petr teď má velký dluh, a bude muset zaplatit své expřitelkyní částku ve vyšší 8,5 milionů korun. Jestli Petr to neudělá, Filip nebude mít bydliště.

Zdroj: blesk.cz

Jaký Makovička má vztah s Bílou? Oba jsou podnikatele a mají dvě společné firmy, které se zabývají kávami. V jedné firmě zpěvačka je odnedávna, od 22.července 2020.

Bílá pomohla svému expartneru nejenom velkou částkou, ale i tím, že propaganduje jeho e-shop. Nikdo nezná jenom jednu věc, co si mysli o takovém podnikatelském vztahu součástmi partner Lucii Radek Filipi.

Zdroj: idnes.cz

Share