„Zbývají vám tři týdny“ tvrdili lékaří: Ale to nezabránilo ženě ve svých 92 letech dočkat se narození vnučky a zapomenout na svou diagnózu

Kyla Tracy je profesionální fotografka, je hrdá na to, že je jí dovoleno zastavit čas.

Jen Roper, prababička Kylie, ve svých 92 letech dostala smutnou diagnózu, lékaři jí dali jen několik týdnů života.

Zdroj: findimindi.ru

Babička Jen už téměř nevstávala z postele a slova lékaře brala jako samozřejmost. Ale její pravnučka, sestra Kylie, oznámila rodině své dlouho očekávané těhotenství. A v ten okamžik se Jen chtělo ještě nějakou dobu žit, jen aby uviděla dítě pravnučky. A nic víc už Jen nechtěla.

Zdroj: findimindi.ru

Nikdo nepochopil, jak babička vydržela 36 týdnů, ale výše uvedené snímky jsou jasným důkazem, že si babička splnila svůj sen.

Zdroj: findimindi.ru

A druhý den ráno rodina překvapeně viděla, jak Jane připravuje snídani a vůbec nevypadala vyčerpaná jako všechny předchozí dny. Babička upřesnila u pravnučky, která je dnes číslo, a začala se připravovat – blížilo se titíž její s manželem 75 výročí svatby.

Zdroj: findimindi.ru

I když spíše rozdávala pokyny, než sama něco dělala, ale ve svých 92 letech žena znovu získala touhu po životě, chtěla být krásná, získat živé fotografie z důležitého data.

Žena dokázala se dočkat narození jedenácté pravnučky, už se ničeho nebojí a chce, aby byl každý den výjimečný.

Zdroj: findimindi.ru

Kyla Tracy je ráda, že viděla na vlastní oči a zachytila další projev zázraku — lásky. Její prababička a pradědeček se i na konci svého života stále se milují a radují se ze své velké rodiny. Je to zázrak a požehnání, které lze přijmout pouze srdcem.

Zdroj: findimindi.ru

Zdroj: findimindi.ru

PSALI JSME: BABIČKA AGÁTY HANYCHOVÉ O ROZVODU AGÁTY PROMLUVILA: “KDYŽ SI MUŽ MYSLÍ, ŽE MŮŽE ODEJÍT OD TŘÍLETÉ HOLČIČKY, JE TO JEHO SVĚDOMÍ”

PŘIPOMÍNÁME: BABIČKA MI DALA 10 MOUDRÝCH RAD: DÁVAT LIDEM 3 ŠANCE, NE VŽDY BÝT LASKAVA A JEŠTĚ DALŠÍ

Share