Česká muzikálová hvězda pomáhá v nemocnici sestrám: celý den je na nohou a je třeba vynášet bažanty

Muzikálová zpěvačka Kateřina Pechová nyní pracuje v nemocnici a pomáhá sestřičkám. Nedávno s ní měli novináři portálu Super.cz možnost komunikovat během on-line křtu kalendáře pro Nadaci Slunce. Promluvila o své současné nelehké práci.

Letos se zpěvačka už podruhé zúčastnila podobného charitativního projektu. Spolu s ní se k této akci připojil i její manžel Petr Pecha.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Kateřina Pechová se nyní pouze zúčastnila křtu kalendáře, nefotila se, protože nyní pracuje fyzicky. Absolvovala zdravotnický kurz Červeného kříže a nyní pomáhá v nemocnici.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Nyní pomáhá v jedné z pražských nemocnic, a to v nemocnici Milosrdných sester sv. Karla Boromejského. Spolu s ní pracuje její kolegyně Sarah Haváčová.

Kateřina Pechová prozradila, že pomáhá sestrám, dělá práci, pro kterou nepotřebuje speciální lékařské vzdělání. Je to její první podobná zkušenost.

Ilustrační foto Zdroj: tv.blesk.cz

Zatím se učí dělat to, co jí lékaři a sestry vysvětlují. Podle ní se k ní zdravotníci v nemocnici chovají dobře, všichni jsou velmi trpěliví a snaží se vše vysvětlit a detailně ukázat.

Určitě je to tvrdá práce, neustále musíte být na nohou. Pacientů je mnoho a každý potřebuje nějakou pomoc.

Ilustrační foto Zdroj: tv.blesk.cz

„Pracuji na interně, kde jsou i hodně staří pacienti, které musíme i nakrmit, přebalit, vynáším i bažanty,“ řekla pro Super.cz Kateřina Pechová.

PSALI JSME: V ČESKU VE ČTVRTEK PŘIBYLO 6 471 NAKAŽENÝCH NA COVID-19

PŘIPOMÍNÁME: KALOUSEK A SCHWARZENBERG SE OBRÁTILI NA CÍRKEV, ABY VYZVALA K REZIGNACI LIPOVSKOU: NA JEJICH VÝZVU OSTŘE REAGOVAL OVČÁČEK

Share