Zdravotní horoskop pro 21. listopadu pro všechny znamení zvěrokruhu: Co říkají hvězdy

Nebuďte líní o víkendu, začněte ráno s gymnastiky, studené sprchy a samozřejmě že ze snídaní.

Věnujte tento den rodině, projděte se na čerstvém vzduchu. Imunita vás nezklame, viry neproniknou do vašeho těla.

Ilustrační foto
Zdroj: online.ua

Astrologové dali stručné doporučení každému znamení zvěrokruhu. Čemu byste měli věnovat pozornost, aby bylo vše dnes v pořádku.

Beran

V tento den věnujte pozornost výživě. Rozdělte si jídlo na menší porce. Jezte co nejčastěji, ale ve jak jsme už napsali, malými porcemi. Tímto způsobem se můžete vyhnout velké a syté večeři a tím zbavit se přebytečných kalorií.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Býk

Pokud máte dnes nějakou vážnou práci, měli byste upřednostňovat složité sacharidy, aby tělo mělo dostatek energie po dlouhou dobu. Zahrňte dnes do stravy celozrnný chléb a také klidně rýži. Tyto produkty vám umožní správně rozložit své síly.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Blíženci

V tento den nebudete moci nečinně sedět. Cvičení ráno, pak snídaně pro celou rodinu, procházka s dětmi. Bude tam spousta věcí, takže se neuvolňujte a užívejte si komunikaci s blízkými, vaše zdraví vás nezklame.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Rak

Hvězdy vám dnes radí odložit veškerá náročná cvičení a tvrdou práci a odpočinout si. Nyní je pro vás důležitá relaxace. Přihlaste se do lázní, dejte si masáž, udělá vám to dobře.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Lev

Zkuste tento den vyčlenit, abyste konečně pochopili, co je „zdravý životní styl“. Možná se vám to začne líbit a by budete moci takto žít dál.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Panna

Dnes vaše tělo můžou poškodit špatné potraviny: různé konzervační látky, potravinářské přísady, nesprávně vařené potraviny. Nebuďte líní a připravte si plnohodnotný zdravý oběd.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Váhy

Den může přinést nějaké potíže, ale není to nic vážného. Velmi brzy budete moci vrátit si pohodu a zdraví. Pokud podstoupíte léčbu, rozhodně jí dokončete, výsledek vás potěší.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Štír

V tento den se snažte jíst zdravě. Používejte pouze kvalitní přírodní produkty. Zatímco budete chodit po obchodě, rozhodně se vám objeví chuť k jídlu.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Střelec

Musíte dnes strávit co nejvíce času na slunci, na čerstvém vzduchu, zvýšit svou imunitu, která v poslední době docela oslábla. Právě z tohoto důvodu se v posledních dnech cítíte depresivní a unavení.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Kozoroh

Někdy je samozřejmě užitečné přečíst si lékařskou literaturu pro obecný vývoj, ale ne dnes. Příliš mnoho v tento den budete ovlivnitelní a můžete v sobě najít něco, co ve skutečností vás neohrožuje. Odložte své sebevzdělávání na jiný den.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Vodnář

Nezapomeňte se dnes nasnídat, je to záruka zdraví a energie na celý den. Jídlo může být lehké, stačí se jen probudit a nastartovat mechanismy práce těla.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Ryby

Zkuste se v tento den k ​​některým situacím přistupujte s humorem. To pomůže uklidnit situaci a nebudete se zbytečně stresovat. Vaše dnešní zdraví bude do značné míry záviset na vaší náladě.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

PSALI JSME: TŘI ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU, KTERÁ SE S VĚKEM STÁVAJÍ KRÁSNĚJŠÍMI

PŘIPOMÍNÁME: TŘI ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU, KTERÝM KOČKA PŘINESE ŠTĚSTÍ, ÚSPĚCH A LÁSKU

Share