„Uháněl mě asi dva měsíce“: Lucie Vondráčková promluvila o tom, jak vzniklo spojení se Sámerem Issou a kdy bude premiéra klipu

Lucie Vondráčková a Sámer Issa vydali nový klip. Je to jejich první společná práce , kde spolu hráli. Jak se k tomu dostali?

Zdroj: youtube.com

Vondráčková v rozhovoru pro super.cz prozradila, že režisérkou klipu byla Tereza Hirschová, zpěvačce se s ní, podle jejich slov, pracuje velmi pohodlně.

Zdroj: idnes.cz

Navíc od Hirschové získala zpěvačka cenu za nejlepší ženský herecký výkon za natáčení filmu Beyond Her Lens, kde ta pochopitelně byla režisérkou. Film měl na festivalu Prague Independent Film velký úspěch.

Zpěvačka dodala, že filmů se nyní točí velmi málo, a tak vznikl nápad natočit klip.

Proč byla režisérkou Tereza, je pochopitelné – pracuje se holkám spolu dobře a pohodlně. Ale jak vznikl tento duet?

„Uháněl mě asi dva měsíce, tedy na spolupráci.“

Zdroj: super.cz

Zpěvačka prozradila, že rapper se s ní dva měsíce snažil sejít, aby oni promluvili o společné tvorbě. Lucie nejprve odmítla, ale po schůzce si to rozmyslela. Stručně řečeno, sedlo si a šli do toho.

Zdroj: star24.cz

Vondráčková dodala, že pro ni není důležité, jak prestižní zpěvák je a kolik má ocenění. Když se Sámerem stal populární, zpěvačka se nedívala na televizi. Více ji zajímaly knihy a divadlo. Ale ještě tehdy slyšela, že zpěvák měl spoustu fanoušků.

PSALI JSME: JITKA ČVANČAROVÁ JE K NEPOZNÁNÍ: JEJÍ NEČEKANÁ ROLE VE FINÁLE TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS DOJME VŠECH

PŘIPOMÍNÁME: „DÁVEJ POZOR NA MIMI“: TAKOVÝ DOJEMNÝ VZKAZ NECHAL POROTCE MASTERCHEF ČESKO RADÉK KAŠPÁREK PŘED TÍM, NEŽ ŠEL NA OPERACI

Share