„Že bychom byli před podepsáním rozvodových papírů, tak to ne“: Monika Marešová promluvila o svém vztahu s Leošem Marešem za posledních několik měsíců

Tak dlouhá nucená dovolená se stala pro mnoho rodinných párů skutečnou zkouškou. Pocítila to na vlastní kůži i manželka známého moderátora Monika Marešová. Přiznala, že před karanténou ještě spolu s manželem Leošem Marešem tolik času netrávila. Ale má nějaké triky, jak se vyhnout některým problémům.

Když stát vyhlásil karanténu pro všechny, odjel Leoš Mareš se svou manželkou na statek do Záblatí. Tam byli manželé v bezpečí a užívali si přírody.

.

Monika Marešová se v těchto chvílích zamyslela nad tím, jak žijí ty rodiny, ve kterých může být pět členů rodiny a více.

.

Koneckonců, pokud žijí v bytě 2+kk a děti přestavájí chodit do školy, pak je to pro jejich rodiče obtížné.

.

Byla proto ráda, že se jim podařilo odjet na statek do Jižních Čech, kde mohla v klidu chodit do přírody.

.

Monika Marešová i tak pokračovala v tréninku, přestože sportoviště byla zavřená. Alespoň mohla běhat, což má moc ráda.

.

Podle ní je sport užitečný pro dobré fungování hlavy. Dobrý vzhled je jen vedlejším důsledkem tohoto procesu.

Podle manželky známého moderátora běhání jí velmi dobře pomáhá. Ráda běhá v přírodě, třeba v lese. Sekret endorfinů během tohoto procesu jí dávají příležitost cítit se dobře.

.

Dodala, že sport také dobře přispěl ke zlepšení jejich vztahu.

„Že bychom byli před podepsáním rozvodových papírů, tak to ne. Mám hodně naběháno a Leoš skousl hodně dílů nekonečných seriálů“ řekla Monika Marešová.

.

Téměř tři měsíce strávené v jednom společném prostoru byly pro manžele nelehkým testem. Bylo to pro ně příliš, ale řekla, že se jim podařilo navzájem nezabírat osobní prostor.

.

„Bylo znát, že jsme se nestýkali s jinými lidmi, a tak jsme spolu zažívali hodně věcí“ dodala Monika Marešová.

Share