“Ze svého bytu odešel a za tři dny se sem zase vrátil”: Olga Menzelová vysvětlila svůj zvláštní krok

Legendární režisér Jiří Menzel zemřel 5.záři. Vdova Olga před několika dny uvedla, že svého zemřelého partnera uložila do dvou uren. Je to neobvykle, ale při magazín Moje psychologie vysvětlila, proč tak udělala.

Vdova Olga svého manžela milovala, a kvůli tomu byla s nim do jeho konce. Její manžel umíral dost dlouho, a Olga celou tu doba byla s nim.

Zdroj: youtube.com

“Člověk se ubírá na nějaký druhy břeh, do neznáma, nikdo nevíme, kam jedeme, jak to tam bude vypadat, jestli je to konec, nebo nový začátek,” uvedla Olga.

Poslední chvíle života legendárního režiséra Olga ho hladila a podporovala. Několikrát mu řekla, aby se nebál. Společně s Olgou s Menzelem se loučili i několik jeho kamarádů.

Po jeho smrti všichni ho umyli, a dokonce i vyfoukali mu vlasy. Olga se domluvila s pohřební službou, aby jeho prach umístila do dvou uren. Vdova moc chtěla, aby její manžel zůstal s ni a jeho dcerami.

Zdroj: youtube.com

“Ze svého bytu odešel a za tři dny se sem zase vrátil. Holky mu namalovaly obrázky a je tady, doma s námi,” řekla vdova, která nechala svého zemřelého manžela u sebe v dvou urnách.

Vdova také vysvětlila, proč se rozhodla na takový zvláštní krok. “Protože se do jedné nevešel,” řekla s úsměvem Olga. Ve skutečnosti je to trochu jinak. Menzel chtěl, aby po jeho smrti jeho prach rozprášili na Mallorce.

Olga řekla, že je to oblíbené místo legendárního režiséra. Celou rodinou jezdili tam každé léto. Kvůli tomu uložila svého manžela do dvou uren. “Aby byl na Mallorce, i doma,” uvedla Olga.

Zdroj: youtube.com

Vdova během vyzvednutí Menzelového prachu zažila velmi zvláštní situaci. Olga na vyzvednutí přijela pozdě, a kvůli tomu převzala svého manžela před O2 arénou.

Měla urny ve dvou igelitkách, se kterými odjela na výstavu o vodě. Podle její slov tam se setkala s ošetřovatelem Michalem, který přinesl tři skleničky červeného vina.

“Sedli jsme si na lavičku, postavili jsme mezi nás urny a připluli jsme si i s Jirkou. Kdyby nás tam v tu chvíli někdo viděl, asi by myslel, že jsme se zbláznili,” řekla Olga.

Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: JIŘÍ BARTOŠKA NEČEKANĚ SKONČIL V NEMOCNICI: HEREC SE ZOTAVUJE PO OPERACI A KVŮLI TOME PŘIŠEL O ROLI VE FILMU

PŘIPOMINAME: HEREC SERIÁLU SLUNEČNA JAN ŠŤASTNÝ UVAŽUJE O DALŠÍM DÍTĚTI: „MYSLÍM SI, ŽE JI BUDU HODNĚ ROZMAZLOVAT“

Share