Kůň šel na dno bažiny, jezdkyně mu nemohla pomoci, tak ho objala a zůstala vedle něj: A najednou si na něco vzpomněla

Den se zdál být zcela normální a nic nepředznamenávalo něco špatného. Nicole jezdila na svém oblíbeném koni u pobřeží. Všechno bylo jako obvykle – byl odliv, moře trochu ustoupilo a zvětšila se část souše, po které se dalo v klidu se projet.

Najednou její kůň jménem Astro, začal se chovat divně. Zastavil se a vydal podivný zvuk, jako by chápal, že se něco děje. Najednou Nicole pocítila, že klesá dolů a zděšeně si uvědomila: kůň se dostal do bažiny.

Zdroj: youtube.com

Nicole se velmi lekla. Rychle seskočila z koně a snažila se mu pomoci, aniž by si uvědomila, jak nebezpečná je tato situace pro ně pro oba. Kůň pomalu šel ke dnu a dívka lezla do špíny za svým miláčkem a snažila se mu nějak pomoct…

Tři hodiny spolu bojovali s bažinou. Čas se táhl nesnesitelně dlouho, ale pokusy nevedly k ničemu. Nicole už téměř po pás uvázla v bažině, plakala a objímala svého koně.

Blížil se příliv. Oni měli nanejvýš půl hodiny!

V panice Nicole úplně zapomněla na telefon!!!

Když ho popadla, zavolala všem, kteří mohli pomoci…

Zdroj: youtube.com

Přijeli záchranáře, veterinářka a dokonce i místní farmář, ale koně se jim nepodařilo vytáhnout. Veterinářka dala mu sedativa. Astro se bil v hysterii, cítil, že se blíží jeho strašná smrt.

Ale v ten okamžik řešení našel farmář – on bleskurychle běžel za traktorem, který doslova během několika minut vytáhl nešťastného koně.

Astro úplně bez sil padl na břeh a jen těžce dýchal. Ale byl naživu!

Toto je skutečný projev přátelství – když neopustíte přítele v nesnázích – dokonce i za cenu vlastního života…

Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: TEST VNÍMAVOSTÍ: KTERÝ KŮŇ SE NA VÁS DÍVÁ

PŘIPOMÍNÁME: MNOHOKRÁT BYLA FENKA ZRAZENA LIDMI: I TEĎ PLÁČE, KDYŽ JEDE V AUTĚ, PROTOŽE SE BOJÍ, ŽE JI VEZOU NĚKAM, ABY OPUSTILI

Share